Рівненська область - телефонні коди

L1 Рекламний текст вартість 480 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L2 Рекламний текст вартість 460 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L3 Рекламний текст вартість 440 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 420 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

м Рівне (семизначний номер)
Код: 0 (36) XXX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

м Рівне  

Населені пункти:

м Рівне

м Рівне (шестизначний номер)
Код: 0 (362) XX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

м Рівне  

Населені пункти:

м Рівне

Рівненський район
Код: 0 (362) XX-XX-XX

Адмін. центр:

м Рівне  

Населені пункти:

смт Квасилів, смт Клевань, смт Оржів, с. Олександрія, с. Антопіль, с. Бармаки, с. Біла Криниця, с. Білів, с. Білівські Хутори, с. Боянівка, с. Бронники, с. Велика Омеляна, с. Великий Олексин, с. Великий Житин, с. Великий Шпаків, с. Вересневе, с. Верхівськ, с. Волошки, с. Глінки, с. Голишів, с. Городище, с. Городок, с. Гориньград 1-й, с. Гориньград 2-й, с. Грабів, с. Грушвиця 1-я, с. Грушвиця 2-я, с. Гуменники, с. Дворовичі, с. Дерев'яне, с. Дібрівка, с. Диков, с. Дуби, с. Дядьковичі, с. Жобрин, с. Забороль, с. Загороща, с. Заріцьк, с. Зоря, с. Застав'є, с. Зозів, с. Іваничі, с. Іскра, с. Караєвичі, с. Карпилівка, с. Козлин, с. Колоденка, с. Корнин, с. Котов, с. Кривичі, с. Кругле, с. Кустин, с. Макотерти, с. Малий Олексин, с. Малий Житин, с. Малий Шпаків, с. Мартинівка, с. Метков, с. Милостів, с. Михайлівка, с. Мочулки, с. Нова Любомирка, с. Нова Українка, с. Новостав, с. Новостав-Дальній, с. Обарів, с. Олишва, с. Переділи, с. Пересопниця, с. Плоска, с. Підгірці, с. Понебел

Березнівський район
Код: 0 (3653) XX-XXX

Адмін. центр:

м Березне  

Населені пункти:

смт Сосоновое, с. Адамівка, с. Антонівка, с. Балашівка, с. Білка, с. Більчаки, с. Богуші, с. Бронне, с. Бистричі, с. Ведмедівка, с. Велика Купля, с. Великі Селища, с. Велике Поле, с. Вілья, с. Вітковичі, с. Глибочок, с. Голубне, с. Городище, с. Грушівка, с. Грушёвская Гута, с. Губків, с. Друхів, с. Замостище, с. Зірне, с. Іванівка, с. Кам'янка, с. Карачун, с. Князівка, с. Колодязне, с. Кургани, с. Ленчин, с. Малинськ, с. Малушка, с. Маринин, с. Михалин, с. Моквин, с. Мочулянка, с. Новий Моквин, с. Озерці, с. Вільхівка, с. Орловка, с. Підгало, с. Поліське, с. Поляни, с. Прислуч, с. Сівки, с. Совпа, с. Тишиця, с. Хмелівка, с. Хотин, с. Яблунне, с. Ялинівка, с. Яринівка, с. Яцьковичі

Володимирецький район
Код: 0 (3634) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Володимирець  

Населені пункти:

смт Рафалівка, с. Антонівка, с. Бабка, с. Балаховичі, с. Біле, с. Більська Воля, с. Березина, с. Берестівка, с. Бишляк, с. Великі Телковичі, с. Великі Цепцевичі, с. Великий Жолудськ, с. Веліхов, с. Веретено, с. Воронки, с. Городець, с. Городок, с. Діброва, с. Довговоля, с. Дубівка, с. Жовкині, с. Журавлине, с. Заболоття, с. Зелениця, с. Зелене, с. Іванчі, с. Каноничі, с. Кідри, с. Кошмаки, с. Красносілля, с. Кругле, с. Кримне, с. Липно, с. Лозки, с. Луко, с. Любахи, с. Малі Телковичі, с. Малий Жолудськ, с. Маюничі, с. Мостище, с. Мульчиці, с. Нетреба, с. Новаки, с. Новосілки, с. Озеро, с. Озерці, с. Острів, с. Острівці, с. Полиці, с. Половлі, с. Радижеве, с. Ромейки, с. Рудка, с. Сварині, с. Собіщиці, с. Сопачів, с. Плуга, с. Стара Рафалівка, с. Степангород, с. Суховоля, с. Уріччя, с. Хиночі, с. Чаква, с. Чудля, с. Чучеве, с. Щоків

Гощанський район
Код: 0 (3650) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Гоща  

Населені пункти:

с. Олексіївка, с. Андрусіїв, с. Бабин, с. Башине, с. Бочаниця, с. Бугрин, с. Вільгір, с. Витків, с. Вовкошів, с. Воронов, с. Воскодави, с. Глибочок, с. Горбаків, с. Горбов, с. Діброва, с. Дмитрівка, с. Дорогобуж, с. Дроздов, с. Дружне, с. Дуліби, с. Жаврів, с. Жалянка, с. Зарічне, с. Ільїн, с. Колісники, с. Красносілля, с. Кринички, с. Курозвани, с. Липки, с. Люцинов, с. Майков, с. Малинівка, с. Малятин, с. Матіївка, с. Микулин, с. Мнишин, с. Мощони, с. Мичев, с. Мятин, с. Новоставці, с. Пашуки, с. Підліски, с. Подоляни, с. Полівці, с. Посягва, с. Пустомити, с. Річиця, с. Русивель, с. Рясники, с. Садове, с. Сергіївка, с. Симонов, с. Синьов, с. Терентьєв, с. Томахів, с. Тучин, с. Угільці, с. Федорівка, с. Франівка, с. Чудниця, с. Шкарів, с. Ючин, с. ясна

Демидівський район
Код: 0 (3637) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Демидівка  

Населені пункти:

с. Берестечко, с. Більче, с. Боремель, с. Вербень, с. Вишневе, с. Вовковиї, с. Вичавки, с. Глибока Долина, с. Дубляни, с. Золочівка, с. Ільпибоки, с. Калинівка, с. Княгиніно, с. Копань, с. Лішня, с. Лопавше, с. Лисин, с. Малево, с. Набережне, с. Ниви-Золочівські, с. Новий Тік, с. Охматків, с. Пашева, с. Перекалі, с. Рогізне, с. Рудка, с. Смиків, с. Товпижин, с. Хрінники, с. Шибин

Дубенський район
Код: 0 (3656) XX-XXX

Адмін. центр:

м Дубно  

Населені пункти:

смт Смига, с. Білобережжя, с. Білогородка, с. Берег, с. Бондарі, с. Бірки, с. Бортниця, с. Боцановка, с. Будераж, с. Буща, с. Варковичі, с. Великі Загірці, с. Великі Сади, с. Верба, с. Голуби, с. Гірники, с. Грядки, с. Дитиничі, с. Довге Поле, с. Дубровиця, с. Дібрівка, с. Дядьковичі, с. Жорнів, с. Заборка, с. Залужжя, с. Замчисько, с. Заруддя, с. Збитин, с. Здовбиця, с. Зелене, с. Зелений Гай, с. Злинець, с. Іваниничі, с. Іванне, с. Кам'яниця, с. Кам'яна Верба, с. Квітневе, с. Клещиха, с. Клинці, с. Клипець, с. Клюки, с. Княгинин, с. Комарівка, с. Копані, с. Костянець, с. Кривуха, с. Крилов, с. Лебедянка, с. Липа, с. Листвин, с. Майдан, с. Малі Загірці, с. Малі Сади, с. Мартинівка, с. Маяки, с. Мильча, с. Миньківці, с. Мирогоща Друга, с. Мирогоща Перша, с. Мокре, с. Молодаво Друге, с. Молодаво Перше, с. Молодаво Третє, с. Молодіжне, с. Нагірне, с. Нагоряни, с. Нараїв, с. Микитичі, с. Нова Миколаївка, с. Нова Носовиця, с. Озеряни, с. Олибів, с. Онишківці, с. Острів, с. Пант

Дубровицький район
Код: 0 (3658) XX-XXX

Адмін. центр:

м Дубровиця  

Населені пункти:

с. Білаші, с. Біле, с. Бережки, с. Бережниця, с. Берестя, с. Бродець, с. Будимля, с. Великі Озера, с. Великий Черемель, с. Велюнь, с. Вербівка, с. Вільне, с. Висоцьк, с. Городище, с. Грані, с. Грицьки, с. Жадень, с. Загребля, с. Гміна Залешани, с. Залужжя, с. Заслуччя, с. Зелень, с. Золоте, с. Колки, с. Кривиця, с. Крупове, с. Кураш, с. Лісове, с. Літвиця, с. Лугове, с. Людинь, с. Лютинськ, с. Миляч, с. Мочулище, с. Нивецьк, с. Озерськ, с. Орв'яниця, с. Осова, с. Партизанський, с. Переброди, с. Підлісне, с. Порубка, с. Працюки, с. Різання, с. Рудня, с. Сварицевичі, с. Селець, с. Смородськ, с. Соломіївка, с. Трипутня, с. Тумень, с. Удрицьк, с. Узлісся, с. Хілін, с. Хочин, с. Червоне, с. Шахи, с. Ясинець

Зарічненський район
Код: 0 (3632) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Зарічне  

Населені пункти:

с. Александрово, с. Бор, с. Борове, с. Бродниця, с. Бутово, с. Вичівка, с. Вовчиці, с. Голубне, с. Гориничі, с. Дідівка, с. Дібрівськ, с. Дубчиці, с. Ждань, с. Задовже, с. Заозёрье, с. Зелена Діброва, с. Іванчиці, с. Комори, с. Коник, с. Котира, с. Кутин, с. Кутінок, с. Кухітська Воля, с. Кухче, с. Лисичин, с. Локниця, с. ЛЮБИНІ, с. Млин, с. Млинок, с. Морочне, с. Мутвиця, с. Неньковичі, с. Ниговищі, с. Нобель, с. Новорічиця, с. Новосілля, с. Омитий, с. Острівськ, с. Перекалля, с. Привітівка, с. Прикладники, с. Радово, с. Річиця, с. Річки, с. Сенчиці, с. Серники, с. Соломир, с. Тиховиж, с. Храпин, с. Чернин

Здолбунівський район
Код: 0 (3652) XX-XXX

Адмін. центр:

м Здолбунів  

Населені пункти:

смт Мізоч, с. Бєлашов, с. Богдашів, с. Борщівка Друга, с. Борщівка Перша, с. Будераж, с. Буща, с. В'юнівщина, с. Гільча Друга, с. Гільча Перша, с. Глинськ, с. Дермань Друга, с. Дермань Перша, с. Загора, с. Загребля, с. Залісся, с. Залібівка, с. Замлинок, с. Здовбиця, с. Зелений Дуб, с. Івачків, с. Ільпінь, с. Йосипівка, с. Клопіт, с. Копиткове, с. Коршів, с. Кошатів, с. Кунин, с. Лідавіт, с. Мала Мощаниця, с. Мар'янівка, с. Мізочек, с. Миротин, с. Мости, с. Нова Мощаниця, с. Новомильськ, с. Новосілки, с. Новий Світ, с. Озеро, с. Орестів, с. Півче, с. Підгайне, с. Підцурків, с. П'ятигори, с. Святе, с. Спасів, с. Стара Мощаниця, с. Стеблівка, с. Степанівка, с. Ступно, с. Суйми, с. Уїздці, с. Урвенна, с. Цурків

Корецький район
Код: 0 (3651) XX-XXX

Адмін. центр:

м.Корець  

Населені пункти:

с. Ганнівка, с. Березівка, с. Богданівка, с. Бокшин, с. Бранів, с. Бриків, с. Велика Клецька, с. Великі Межирічі, с. Весняне, с. Гвоздьов, с. Головниця, с. Голичівка, с. Городище, с. Даничів, с. Дерманка, с. Дивень, с. Жадківка, с. Жорнівка, с. Забара, с. Залізниця, с. Застав'є, с. Іванівка, с. Козак, с. Калинівка, с. Коловерти, с. Колодіївка, с. Копитов, с. Користь, с. Крилов, с. Мала Клецька, с. Мала Совпа, с. Морозівка, с. Невірків, с. Новіни, с. Новий Корець, с. Речечіна, с. Річки, с. Самостріли, с. Сапожин, с. Світанок, с. Старий Корець, с. Стовпин, с. Сторожев, с. Топчучи, с. Устя, с. Франкопіль, с. Харалуг, с. Черниця, с. Щекичин

Костопільський район
Код: 0 (3657) XX-XXX

Адмін. центр:

м Костопіль  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Ганнівка, с. Базальтове, с. Берестовець, с. Бичаль, с. Борщівка, с. Брюшков, с. Велика Любаша, с. Великий Мидськ, с. Великий Стидин, с. Волиця, с. Вигін, с. Глажево, с. Головін, с. Гута, с. Данчиміст, с. Деражне, с. Дюксин, с. Жалин, с. Жильжа, с. Збуж, с. Звіздівка, с. Злазне, с. Золотолин, с. Іваничі, с. Кам'яна Гора, с. Комарівка, с. Корчів'я, с. Корчин, с. Космачов, с. Ледне, с. Лісопіль, с. Майдан, с. Мала Любаша, с. Малий Мидськ, с. Малий Стидин, с. Мар'янівка, с. Маща, с. Мирне, с. Моквин, с. Моквинські Хутори, с. Новий Берестовець, с. Осова, с. Пеньков, с. Перелисянка, с. Перетоки, с. Пєсков, с. Підлужне, с. Постійне, с. Рокитне, с. Рудня, с. Садки, с. Соломка, с. Ставок, с. Суськ, с. Тихе, с. Тростянець, с. Трубиці, с. Чудви, с. Яполоть, с. Яснобір

Млинівський район
Код: 0 (3659) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Млинів  

Населені пункти:

с. Аршичин, с. Баболоки, с. Бакорин, с. Береги, с. Богушівка, с. Бокійма, с. Борбин, с. Боремець, с. Брищі, с. Буди, с. Велика Городниця, с. Велике, с. Владиславівка, с. Вовничі, с. Війниця, с. Гнатівка, с. Головчиці, с. Гончаріха, с. Добрятин, с. Довгошиї, с. Долина, с. Заболотинці, с. Заболоття, с. Завалля, с. Загатинці, с. Залав'я, с. Зборів, с. Зоряне, с. Іванківці, с. Іванівка, с. Клин, с. Коблин, с. Козирщина, с. Кораблище, с. Косареве, с. Червоне, с. Лихачівка, с. Лукаревка, с. Мальований, с. Малин, с. Малі Дорогостаї, с. Мантин, с. Маслянка, с. Межиріччя, с. Московщина, с. Мошков, с. Мятин, с. Надчиці, с. Миколаївка, с. Новина-Добрятинська, с. Новіни, с. Нове, с. Новосілки, с. Новоселівка, с. Новоукраїнка, с. Озліїв, с. Остріїв, с. Острожець, с. Певжа, с. Пекалов, с. Перевередів, с. Перемилівка, с. Півників, с. Підбрусинь, с. Підгай, с. Підгайці, с. Підлісці, с. Підлозці, с. Посников, с. Привітне, с. Пугачівка, с. Радов, с. Радянське, с. Річище, с. Рудливе, с.

Острозький район
Код: 0 (3654) XX-XXX

Адмін. центр:

м Острог  

Населені пункти:

с. Бадівка, с. Батьківці, с. Бєлашов, с. Болотківці, с. Бродів, с. Бродівське, с. Бубнівка, с. Бухаров, с. Вільбівне, с. Верхів, с. Вілія, с. Вишеньки, с. Волосківці, с. Гай, с. Грем'яче, с. Грозов, с. Данилівка, с. Дерев'янче, с. Дубини, с. Завидів, с. Завизів, с. Ілляшівка, с. Країв, с. Кураж, с. Кургани, с. Кутянка, с. Лебеді, с. Лючин, с. Межиріч, с. Милятин, с. Михайлівка, с. Михалківці, с. Могиляни, с. Мощаниця, с. Новомалин, с. Новородчиці, с. Оженин, с. Плоске, с. Посива, с. Почапки, с. Прикордонне, с. Райдужне, с. Розваж, с. Садки, с. Сіянці, с. Слобідка, с. Стадники, с. Теремне, с. Тесів, с. Точевики, с. Українка, с. Хорів, с. Хренов, с. Черняхів, с. Шлях

Радивилівський район
Код: 0 (3633) XX-XXX

Адмін. центр:

м Радивилів  

Населені пункти:

с. Адамівка, с. Балки, с. Бараняче, с. Батьків, с. Башарівка, с. Безодня, с. Білогорівка, с. Березини, с. Боратин, с. Бригадирівка, с. Бугаївка, с. Веселе, с. Гаї-Лев'ятинські, с. Гай, с. Гайки, с. Гайки-Ситенські, с. Гнильче, с. Гоноратка, с. Гранівка, с. Гусари, с. Добривода, с. Довгалівка, с. Дружба, с. Дубини, с. Жовтневе, с. Заміщина, с. Зарічне, с. Засув, с. Іванівка, с. Іващуки, с. Казмірі, с. Карпилівка, с. Козин, с. Копані, с. Коритне, с. Коти, с. Круки, с. Крупець, с. Курсики, с. Лев'ятин, с. Малі Гайки, с. Михайлівка, с. Митниця, с. Немирівка, с. Нова Митниця, с. Новоукраїнське, с. Опарипси, с. Острів, с. Пасіки, с. Перенятин, с. Пляшева, с. Пляшева, с. Підвисоке, с. Підзамче, с. Підлипки, с. Полуничну, с. Приски, с. Пустоіванне, с. Радихівщина, с. Рідків, с. Рудня, с. Савчуки, с. Сестрятин, с. Солонів, с. Срібне, с. Середнє, с. Станіслави, с. Люди похилого віку, с. Стоянівка, с. Ситне, с. Табачуки, с. Теслугів, с. Хотин

Рокитнівський район
Код: 0 (3635) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Рокитне  

Населені пункти:

смт Томашгород, с. Олександрівка, с. Біловіж, с. Більськ, с. Березове, с. Блажове, с. Борове, с. Буда, с. Будки-Кам'янські, с. Будки-Сновидовицькі, с. Вежиця, с. Глинне, с. Грабунь, с. Дерть, с. Дроздинь, с. Дубно, с. Єльне, с. Заболоття, с. Залав'я, с. Кам'яне, с. Карпилівка, с. Кисоричі, с. Купіль, с. Лісове, с. Масевичі, с. Мушні, с. Нетреба, с. Обсіч, с. Осницьк, с. Остки, с. Переходичі, с. Познань, с. Рокитне, с. Сновидовичі, с. Люди похилого віку, с. Старе Село, с. Томашгород, с. хміль

Сарненський район
Код: 0 (3655) XX-XXX

Адмін. центр:

м Сарни  

Населені пункти:

смт Клесів, смт Степань, п. Немовичі, п. Страшеве, п.Чемерное, с. Олексіївка, с. Білятичі, с. Бутейки, с. Велике Вербче, с. Вири, с. Волоша, с. Вирка, с. Висове, с. Глушиця, с. Глушицьке, с. Гранітне, с. Грушівка, с. Гута-Перейма, с. Палац, с. Довгий, с. Дубки, с. Дубняки, с. Зарів'я, с. Зносичі, с. Іванівка, с. Калинівка, с. Кам'яне-Случанське, с. Карасін, с. Карпилівка, с. Катеринівка, с. Клесів, с. Костянтинівка, с. Копище, с. Корост, с. Кричильськ, с. Кузьмівка, с. Любиковичі, с. Люхча, с. Мале Вербче, с. Мар'янівка, с. Маслопуща, с. Млин, с. Немовичі, с. Обірки, с. Одринки, с. Орловка, с. Підгірник, с. Поляна, с. Пугач, с. Ремчиці, с. Рудня-Карпилівська, с. Селище, с. Стрільськ, с. Тріскині, с. Праці, с. Тутовичі, с. Тинне, с. Убереж, с. Кути, с. Федорівка, с. Цепцевичі, с. Чабель, с. Чудель, с. Яблунька, с. Яринівка, с. Ясногірка