Київська область - телефонні коди

L1 Рекламний текст вартість 480 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L2 Рекламний текст вартість 460 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L3 Рекламний текст вартість 440 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 420 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

м Київ (семизначний номер)
Код: 0 (44) XXX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

м. Київ  

Населені пункти:

м. Київ

м Біла Церква (шестизначний номер)
Код: 0 (456) XX-XX-XX

Телефон довідки:

Києво-Святошинський район
Код: 0 (4598) XX-XXX

Адмін. центр:

м. Київ  

Населені пункти:

м Боярка, м Буча, м Вишневе, Ірпінь, смт Ворзель, смт Гостомель, смт Коцюбинське, смт Чабани, с. Білогородка, с. Бобриця, с. Бузова, с. Буча, с. Віта-Поштова, с. Гатне, с. Гнатівка, с. Горбовичі, с. Гореничі, с. Горенка, с. Гурівщина, с. Дмитрівка, с. Жорнівка, с. Забір'я, с. Забуччя, с. Іванків, с. Капітанівка, с. Княжичі, с. Кременище, с. Круглик, с. Крюківщина, с. Лісники, с. Лісове, с. Лука, с. Личанка, с. Любимівка, с. Малютянка, с. Мила, с. Мироцьке, с. Михайлівка-Рубежівка, с. Мощун, с. Мрія, с. Музичі, с. Неграші, с. Нове, с. Новосілки, с. Петрівське, с. Петропавлівська Борщагівка, с. Петрушки, с. Софіївська Борщагівка, с. Стоянка, с. Тарасівка, с. Хмільна, с. Ходосівка, с. Хотів, с. Чайки, с. Шевченкове, с. Шпитьки, с. Юрівка

Баришівський район
Код: 0 (4576) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Баришівка  

Населені пункти:

смт Баришівка, с. Бзів, с. Більшовик, с. Борщів, с. Веселинівка, с. Власівка, с. Волошинівка, с. Григорівка, с. Дернівка, с. Коржі, с. Корнеевка, с. Леляки, с. Лехновка, с. Лукаші, с. Лук'янівка, с. Мала Тарасівка, с. Масківці, с. Морозівка, с. Надра, с. Гостролуччя, с. Паришків, с. Пасічна, с. Перемога, с. Пилипче, с. Поділля, с. Рудницьке, п. Садове, с. Сезенків, с. Селичевка, с. Селище, с. Семенівка, с. Устинкова Гребля, с. Ударів, с. Хмелевик, с. Червоноармійське, с. Швачиха, с. Шовкове, с. Яблуневе, с. Ярешки

Білоцерківський район
Код: 0 (4563) XX-XXX

Адмін. центр:

м Біла Церква  

Населені пункти:

м Узин, смт. Терезине, с. Бакали, с. Блощинці, с. Бикова Гребля, с. Василів, с. Вербова, с. Володимирівка, с. Вільна Тарасівка, с. Гайок, с. Глушки, с. Глибочка, с. Городище, с. Дрозди, с. Затиша, с. Іванівка, с. Йосипівка, с. Клаптики, с. Коженики, с. Коржівка, с. Червоне, с. Людвинівка, с. Мазепинці, с. Макіївка, с. Мала Антонівка, с. Мала Вільшанка, с. Мала Сквирка, с. Матюші, с. Межове, с. Михайлівка, с. Одноріг, с. Озерна, с. Олійникова Слобода, с. Острійки, с. Павлівка, с. Піщана, с. Пилипча, с. Поправка, с. Потіївка, с. Розаліївка, с. Сидори, с. Скребиші, с. Сорокотяги, с. Степок, с. Сухоліси, с. Тарасівка, с. Томилівка, с. Трушки, с. Фастівка, с. Фесюри, ??с. Фурси, с. Храпачі, с. Чепилиевка, с. Черкас, с. Чмирівка, с. Чупира, с. Шкарівка, с. Щербаки, с. Яблунівка

Богуславський район
Код: 0 (4561) XX-XXX

Адмін. центр:

м Богуслав  

Населені пункти:

с.Олексіївка, с. Біївці, с. Бородані, с. Браное Поле, с. Гута, с. Дешки, с. Дібрівка, с. Дмитренки, с. Дибинці, с. Закутинці, с. Іванівка, с. Івки, с. Ісайки, с. Калинівка, с. Карандинці, с. Киданівка, с. Коряківка, с. Красногородка, с. Лютари, с. Медвин, с. Мисайлівка, с. Митаївка, с. Михайлівка, с. Москаленки, с. Вільховець, с. Побережка, с. Половецьке, с. Поташня, с. Розкопанці, с. Саварка, с. Семигори, с. Синиця, с. Софійка, с. Тептіївка, с. Туніки, с. Хохітва, с. Чайки, с. Шупики, с. Щербашинці, с. Яцюки

Бориспільський район
Код: 0 (4595) XX-XXX

Адмін. центр:

м Бориспіль  

Населені пункти:

с. Андріївка, с. Артемівка, с. Безуглівка, с. Васильки, с. Велика Олександрівка, с. Велика Стариця, с. Вишеньки, с. Вороньків, с. Глибоке, с. Гнідин, с. Головурів, с. Гора, с. Горобіївка, с. Городище, с. Григорівка, с. Дударків, с. Жовтневе, с. Займище, с. Іванків, с. Кийлів, с. Кириевщина, с. Кірове, с. Лебедин, с. Ленінівка, с. Любарці, с. Мала Олександрівка, с. Мала Стариця, с. Малі Єрківці, с. Мартусівка, с. Мирне, с. Перегуди, с. Петрівське, с. Проліски, с. Проців, с. Ревне, с. Рогозів, с. Сеньківка, с. Сошників, с. Старе, с. Сулимівка, с. Щасливе, с. Тарасівка, с. Чубинське

Бородянський район
Код: 0 (4577) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Бородянка  

Населені пункти:

с. Берестянка, с. Блиставиця, с. Бондарня, с. Буда-Бабинецька, с. Вабля, с. Великий Ліс, с. Вишняки, с. Волиця, с. Гай, с. Галинка, с. Диброво-Ленінське, с. Дружня, с. Жовтневе, с. Загальці, с. Здвижевка, с. Качали, с. Коблиця, с. Коблицький Ліс, с. Козинці, с. Червоний Ріг, с. Луб'янка, с. Майданівка, с. Мигалки, с. Микуличі, с. Мірча, с. Михайленків, с. Небрат, с. Нова Буда, с. Нова Гребля, с. Нове Залісся, с. Новий Когород, с. Озера, с. Озерщина, с. Пилиповичі, с. Пороскотень, с. Поташня, с. Раска, с. Стара Буда, с. Тальське, с. Торф'яне, с. Шибене, с. Язвинка

Броварський район
Код: 0 (4594) XX-XXX

Адмін. центр:

м Бровари  

Населені пункти:

смт Велика Димерка, смт Калинівка, смт Калита, Бервиця, с. Бобрик, с. Богданівка, с. Вільне, с. Гоголів, с. Гребельки, с. Димитрове, с. Жердова, с. Заворичі, с. Зазим'я, с. Залісся, с. Зоря, с. Захарівка, с. Княжичі, с. Красилівка, с. Куйбишеве, с. Кулажинці, с. Літки, с. Літочки, с. Мала Тарасівка, с. Михайлівка, с. Мокрець, с. Опанасів, с. Перемога, с. Переможець, с. Перше Травня, с. Першотравневе, с. Плоске, с. Погреби, с. Підлісся, с. Пухівка, с. Рожевка, с. Рожни, с. Рудня, с. Русанов, с. Світильня, с. Семиполки, с. Скибин, с. Соболівка, с. Требухів, с. Фрунзівка

Васильківський район
Код: 0 (4571) XX-XXX

Адмін. центр:

м Васильків  

Населені пункти:

смт Глеваха, смт Гребінки, смт Дослідницьке, смт Калинівка, п. Зелений Бор, с. Багрин, с. Барахти, с. Березенщина, с. Беспятное, с. Бобриця, с. Борисов, с. Варовичі, с. Велика Бугаївка, с. Велика Вільшанка, с. Велика Солтанівка, с. Вінницькі Стави, с. Гвоздів, с. Данилівка, с. Деревянки, с. Дзвінкове, с. Діброва, с. Зайцев, с. Залізне, с. Заріччя, с. Застугна, с. Здорівка, с. Зозулі, с. Іванковичі, с. Кобці, с. Ковалівка, с. Кодаки, с. Кожухівка, с. Крушинка, с. Крячки, с. Ксаверівка, с. Ксаверівка Друга, с. Кулібаба, с. Липовий Скиток, с. Лосятин, с. Луб'янка, с. Мала Бугаївка, с. Мала Солтанівка, с. Мархалівка, с. Мар'янівка, с. Митниця, с. Вільшанська Новоселиця, с. Перевіз, с. Петрівка, с. Пінчуки, с. Плесецьке, с. Погреби, с. Пологи, с. Порадівка, с. Путрівка, с. Пшеничне, с. Рославичі, с. Руликів, с. Саливонки, с. Скрипки, с. Соколівка, с. Степанівка, с. Тростинка, с. Тростинська Новоселиця, с. Устимівка, с. Хлепча, с. Червоне, с. Червоне Поле, с. Шевченківка,

Володарський район
Код: 0 (4569) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Володарка  

Населені пункти:

п. Веснянка, с. Біліївка, с. Березна, с. Володимирівка, с. Гайок, с. Гайворон, с. Городище-Косівське, с. Городище-Пустоварівське, с. Дружба, с. Завадівка, с. Зрайки, с. Капустинці, с. Кленове, с. Коржиха, с. Косівка, с. Лихачиха, с. Лобачов, с. Логвин, с. Мармуліївка, с. Матвіїха, с. Михайлівка, с. Надросевка, с. Нове Життя, с. Ожегівка, с. Пархомівка, с. Петрашёвка, с. Рачки, с. Рогізна, с. Рубченки, с. Ратуш, с. Руде Село, с. Тадіївка, с. Тарасівка, с. Тарган, с. Чепіжинці, с. Шевченкове

Вишгородський район
Код: 0 (4596) XX-XXX

Адмін. центр:

м Вишгород  

Населені пункти:

смт Димер, с. Абрамівка, с. Авдєєва Нива, с. Андріївка, с. Богдани, с. Боденьки, с. Вахівка, с. Володимирівка, с. Вороньковка, с. Воропаєв, с. Вища Дубечня, с. Гаврилівка, с. Глібівка, с. Гута-Катюжанская, с. Гута-Межигірська, с. Демидов, с. Дудки, с. Жукин, с. Кам'янка, с. Катюжанка, с. Козаровичі, с. Кола, с. Лебедівка, с. Лісовичі, с. Литвинівка, с. Любидва, с. Любимівка, с. Лютіж, с. Нижча Дубечня, с. Миколаївка, с. Новосілки, с. Нові Петрівці, с. Осещина, с. Петрівське, с. Пилява, с. Пірнове, с. Раківка, с. Розтісне, с. Ровжі, с. Рови, с. Рудня-Димерська, с. Рикунь, с. Ритні, с. Рихта, с. Савенки, с. Синяк, с. Старі Петрівці, с. Сувид, с. Сухолуччя, с. Сичівка, с. Тарасовщина, с. Толокунь, с. Федорівка, с. Хотянівка, с. Червоне, с. Ясногородка

Згурівський район
Код: 0 (4570) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Згурівка  

Населені пункти:

с. Олександринівка, с. Олексіївка, с. Аркадіївка, с. Безуглівка, с. Великий Крупіль, с. Вишневе, с. Володимирське, с. Войкове, с. Вільне, с. Горбачівка, с. Гречана Гребля, с. Жовтневе, с. Жуковка, с. Зелене, с. Ильинское, с. Червоне, с. Левченкове, с. Леніне, с. Лизогубова Слобода, с. Майське, с. Мала Березанка, с. Мала Супоївка, с. Малий Крупіль, с. Нова Олександрівка, с. Нова Оржиця, с. Пайки, с. Пасківщина, с. Петрівське, с. Право Жовтня, с. Свобода, с. Середівка, с. Софіївка, с. Стара Оржиця, с. Старе, с. Терлещина, с. Турівка, с. Урсаловка, с. Усівка, с. Черевки, с. Шевченкове

Іванківський район
Код: 0 (4591) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Іванків  

Населені пункти:

м.Чорнобиль, с. Білий Берег, с. Блідча, с. Болотня, с. Буда-Полідарівська, с. Варівськ, с. Верхоліссі, с. Воропаївка, с. Горностайпіль, с. Губін, с. Дитятки, с. Доманівка, с. Димарка, с. Жерева, с. Жеревпілля, с. Жміївка, с. Запрудка, с. Заруддя, с. Захарівка, с. Зимовище, с. Зорін, с. Карпилівка, с. Кірове, с. Ковалівка, с. Коленцівське, с. Колінці, с. Кропивня, с. Красилівка, с. Кухарі, с. Лапутьки, с. Леонівка, с. Людвинівка, с. Макарівка, с. Мала Макарівка, с. Медвин, с. Мокра Корма, с. Мусійки, с. Нові Макалевичі, с. Нові Соколи, с. Обуховичі, с. Олива, с. Олизарівка, с. Оране, с. Осовець, с. Піски, с. Петрівське, с. Пироговичі, с. Підгайне, с. Полідарівка, с. Поталіївка, с. Потоки, с. Прибірськ, с. Рокитна Слобода, с. Рахвалівка, с. Розважев, с. Рудня-Левківська, с. Рудня-Сидорівська, с. Рудня-Тальская, с. Рудня-Шпилівська, с. Русаки, с. Сидоровичі, с. Слобода-Кухарська, с. Соснівка, с. Ставрівка, с. Станишівка, с. Старовичі, с. Старі Соколи, с. Степанівка, с.

Кагарлицький район
Код: 0 (4573) XX-XXX

Адмін. центр:

м Кагарлик  

Населені пункти:

м Ржищів, с. Антонівка, с. Балико-Щучинка, с. Бендюгівка, с. Бурти, с. Великі Прицьки, с. Воронівка, с. Гороховатка, с. Горохове, с. Гребені, с. Демовщина, с. Дібрівка, с. Жовтневе, с. Землянка, с. Зикрачи, с. Зорівка, с. Іванівка, с. Кадомка, с. Калинівка, с. Кузьминці, с. Леонівка, с. Ліщинка, с. Липовець, с. Мирівка, с. Новосілки, с. Онацьки, с. Орехово, с. Очеретяне, с. Панікарча, с. Співаки, с. Переселення, с. Петрівське, с. Расавка, с. Слобода, с. Стави, с. Стайки, с. Стрітівка, с. Сущани, с. Тарасівка, с. Тернівка, с. Уляники, с. Халча, с. Черняхів, с. Шпендівка, с. Шубовка, с. Юшки, с. Яблунівка

Макарівський район
Код: 0 (4578) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Макарів  

Населені пункти:

смт Кодра, с. Андріївка, с. Березівка, с. Борівка, с. Бишів, с. Великий Карашин, с. Весела Слобідка, с. Вітрівка, с. Волосінь, с. Вільне, с. Вишеград, с. Гавронщина, с. Горобіївка, с. Грузьке, с. Забуянье, с. Завалівка, с. Зурівка, с. Калинівка, с. Козичанка, с. Колонщина, с. Комарівка, с. Конопельки, с. Копіївка, с. Копилов, с. Королівка, с. Леонівка, с. Липівка, с. Лисиця, с. Лішня, с. Лозовик, с. Лубское, с. Людвинівка, с. Макарівська Буда, с. Маковище, с. Малий Карашин, с. Мар'янівка, с. Мостище, с. Мотижин, с. Наливайківка, с. Небелиця, с. Нежиловичи, с. Миколаївка, с. Новомирівка, с. Новосілки, с. Новосілки, с. Осикове, с. Пошуковики, с. Плахтянка, с. Почепин, с. Рожев, с. Садки-Строївка, с. Северинівка, с. Ситняки, с. Соболівка, с. Соснівка, с. Фасова, с. Фасівочка, с. Ферма, с. Червона Гірка, с. Червона Слобода, с. Чорногородка, с. Шнуров Лес, с. Юров, с. Юрівка, с. Яблунівка, с. Ясногородка

Миронівський район
Код: 0 (4574) XX-XXX

Адмін. центр:

м Миронівка  

Населені пункти:

с.Олександрівка, с. Андріївка, с. Вахутинці, с. Ведмедівка, с. Великий Букрин, с. Вікторівка, с. Владиславка, с. Горобіївка, с. Грушів, с. Гулі, с. Дударі, с. Ємчиха, с. Зеленьки, с. Карапиші, с. Кип'ячка, с. Козин, с. Коритище, с. Кулешов, с. Кутелія, с. Липовий Ріг, с. Македони, с. Малі Прицьки, с. Малий Букрин, с. Маслівка, с. Матвіївка, с. Мікітяни, с. Нова Олександрівка, с. Пії, с. Польове, с. Потік, с. Пустовіти, с. П'ятирічка, с. П'ятихатка, с. Ромашки, с. Росава, с. Салов, с. Світле, с. Тарасівка, с. Тулинці, с. Фроловка, с. Ходорів, с. Центральне, с. Шандра, с. Юхни, с. Яхни

Обухівський район
Код: 0 (4572) XX-XXX

Адмін. центр:

м.Обухів  

Населені пункти:

г.Украинка, смт Козин, с. Безіменне, с. Березове, с. Великі Дмитровичі, с. Верем'я, с. Витачів, с. Германівка, с. Григорівка, с. Гусачевка, с. Дерев'яна, с. Деремезна, с. Долина, с. Жуківці, с. Застугна, с. Капустяна, с. Козіївка, с. Конюша, с. Копачів, с. Красна Слобідка, с. Красне Перше, с. Креничі, с. Кулі, с. Ленди, с. Макарівка, с. Мала Вільшанка, с. Малі Дмитровичі, с. Матяшёвка, с. Нещеров, с. Нові Безрадичі, с. Паращина, с. Перегонівка, с. Перше Травня, с. Плюти, с. Підгірці, с. Романків, с. Семенівка, с. Старі Безрадичі, с. Степок, с. Тарасівка, с. Таценки, с. Трипілля, с. Халеп'я, с. Шевченкове, с. Щербановка

Переяслав-Хмельницький район
Код: 0 (4567) XX-XXX

Адмін. центр:

м Переяслав-Хмельницький  

Населені пункти:

с. Велика Каратуль, с. Веселе, с. Вінинці, с. Волчков, с. Воскресенське, с. Кожушки, с. Гайшин, с. Гланишів, с. Горбані, с. Гребля, с. Гречаники, с. Дівички, с. Дем'янці, с. Дениси, с. Єрківці, с. Жовтневе, с. Заострів, с. Кавказ, с. Ковалин, с. Козлов, с. Леніне, с. Лецьки, с. Мазинки, с. Мала Каратуль, с. Мар'янівка, с. Натягайлівка, с. Переяславське, с. Перше Травня, с. Плескачі, с. Пологи-Вергуни, с. Пологи-Чобітки, с. Пологи-Яненки, с. Положаї, с. Помоклі, с. Пристроми, с. Радянське, с. Світанок, с. Сомкова Долина, с. Соснова, с. Стовп'яги, с. Строкова, с. Тарасівка, с. Ташань, с. Травневе, с. Ульянівка, с. Харківці, с. Хоцьки, с. Циблі, с. Чирське, с. Чопилки, с. Шевченкове

Поліський район
Код: 0 (45) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Красятичі  

Населені пункти:

с. Буда Вовчківська, с. Буда-Радинська, с. Вересня, с. Військове, с. Володарка, с. Волчков, с. Городещина, с. Дубова, с. Залишани, с. Зелена Поляна, с. Калинівка, с. Луговики, с. Максимовичі, с. Мар'янівка, с. Міхлівщина, с. Млачівка, с. Нівецьке, с. Омелянівка, с. Орджонікідзе, с. Рагівка, с. Радинка, с. Стара Марківка, с. Стещина, с. Стовпне, с. Федорівка, с. Чапаєве, с. Червона Зірка, с. Черемошна, с. Шкнева

Рокитнянський район
Код: 0 (4562) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Рокитне  

Населені пункти:

с. Бакумівка, с. Бирюки, с. Бушеве, с. Довгалівське, с. Житні Гори, с. Запруддя, с. Калинівка, с. Колісникове, с. Луб'янка, с. Любка, с. Маківка, с. Насташка, с. Ольшаниця, с. Острів, с. Першотравневе, с. Петрівське, с. Пугачівка, с. Ромашки, с. Савинці, с. Синява, с. Телешівка, с. Шарки

Сквирський район
Код: 0 (4568) XX-XXX

Адмін. центр:

м Сквира  

Населені пункти:

с. Андріївка, с. Антонов, с. Безугляки, с. Безпечна, с. Буки, с. Великі Єрчики, с. Великополовецьке, с. Владиславка, с. Горобіївка, с. Домантівка, с. Дулицьке, с. Дунайка, с. Золотуха, с. Каленна, с. Кам'яна Гребля, с. Квітневе, с. Кононівка, с. Красноліси, с. Краснянка, с. Кривошиїнці, с. Лаврики, с. Ленінське, с. Мала Михайлівка, с. Малі Єрчики, с. Малі Лисівці, с. Миньківці, с. Молчановка, с. Нова Пустоварівка, с. Новий Шлях, с. Оріховець, с. Пищики, с. Пустоварівка, с. Рогізна, с. Руда, с. Рибчинці, с. Саврань, с. Самгородок, с. Селезенівка, с. Таборів, с. Терешки, с. Токарівка, с. Тхорівка, с. Ульянівка, с. Цапіївка, с. Чубинці, с. Шаліевка, с. Шамраївка, с. ШАПІЇВКА, с. ями

Ставищенський район
Код: 0 (4564) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Ставище  

Населені пункти:

с. Антонівка, с. Альтанка, с. Богатирка, с. Брилівка, с. Василиха, с. Веселе, с. Винарівка, с. Вишківське, с. Гейсиха, с. Григорівська Слобода, с. Журавлиха, с. Іванівка, с. Красилівка, с. Кривець, с. Любча, с. Гостра Могила, с. Полковниче, с. Попружна, с. Розумниця, с. Розкішна, с. Сніжки, с. Станіславчик, с. Стрижавка, с. Сухий Яр, с. Торчиця, с. Торчицький Степок, с. Червоне, с. Юрківка, с. Ясенівка

Таращанський район
Код: 0 (4566) XX-XXX

Адмін. центр:

м Тараща  

Населені пункти:

с.Антонівка, с. Бовкун, с. Буда, с. Велика Березянка, с. Велика Вовнянка, с. Веселий Кут, с. Володимирівка, с. Дубівка, с. Кирдани, с. Кислівка, с. Ківшовата, с. Косяківка, с. Красюки, с. Крива, с. Круті Горби, с. Лісовичі, с. Лука, с. Лук'янівка, с. Маковецьке, с. Мала Березянка, с. Мала Вовнянка, с. Малоберезанське, с. Петрівське, с. Плоске, с. Потоки, с. Ріжки, с. Салиха, с. Северинівка, с. Станишівка, с. Степок, с. Улашівка, с. Чапаєвка, с. Червоні Яри, с. Чернин

Тетіївський район
Код: 0 (4560) XX-XXX

Адмін. центр:

м.Тетіїв  

Населені пункти:

с. Бурківці, с. Висока, с. Галайки, с. Голодьки, с. Горошків, с. Григорівка, с. Денихівка, с. Дзвеняче, с. Дібрівка, с. Дубина, с. Кашперівка, с. Клюки, с. Кошів, с. Михайлівка, с. Молочне, с. Ненадиха, с. Одайпіль, с. Перше Травня, с. Погреби, с. П'ятигори, с. Ріденьке, с. Росішки, с. Скибинці, с. Софіпіль, с. Стадниця, с. Степове, с. Тайниця, с. Тарасівка, с. Теліжинці, с. Хмелівка, с. Черепин, с. Черепинка

Фастівський район
Код: 0 (4565) XX-XXX

Адмін. центр:

м.Фастів  

Населені пункти:

смт Борова, смт Кожанка, п. Степове, с. Бортники, с. Василівка, с. Велика Мотовилівка, с. Велика Офірна, с. Велика Снітинка, с. Великі Гуляки, с. Веприк, с. Вишня, с. Вишняки, с. Волиця, с. Гвардійське, с. Дідівщина, с. Деминівка, с. Дмитрівка, с. Дорогинка, с. Єлизаветівка, с. Кішінци, с. Клехівка, с. Кончаки, с. Королівка, с. Кощіївка, с. Мала Офірна, с. Мала Снітинка, с. Малополовецьке, с. Млинок, с. Мотовилівська Слобідка, с. Оленівка, с. Вільшанська Нива, с. Паляничинці, с. Півні, с. Пилипівка, с. Пришивальня, с. Скригалівка, с. Софіївка, с. Ставки, с. Тарасенки, с. Тарасівка, с. Томашівка, с. Триліси, с. Фастовець, с. Федорівка, с. Червона Мотовилівка, с. Червоне, с. Ярошівка, с. Яхни

Яготинський район
Код: 0 (4575) XX-XXX

Адмін. центр:

м Яготин  

Населені пункти:

п. Гречанівка, п. Черняхівка, с. Богданівка, с. Божки, с. Воронівщина, с. Гензерівка, с. Годунівка, с. Григорівка, с. Двірківщина, с. Дзюбівка, с. Добранічівка с. Жоравка, с. Засупоївка, с. Капустинці, с. Кійнари, с. Коптевичівка, с. Кулябівка, с. Лебедівка, с. Лемешівка, с. Лозовий Яр, с. Лукомщина, с. Ничипорівка, с. Озерне, с. Панфили, с. Плужники, с. Розумівка, с. Райківщина, с. Рокитне, с. Соколовщина, с. Сотниківка, с. Сулимівка, с. Супоївка, с. Трубівщина, с. Тужилів, с. Фарбоване, с. Федорівка, с. Червоне, с. Червоне Заріччя, с. Черкасівка, с. Черняхівка, с. Шевченкове