Чернігівська область - телефонні коди

L1 Рекламний текст вартість 480 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L2 Рекламний текст вартість 460 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L3 Рекламний текст вартість 440 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 420 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

м Чернігів (шестизначний номер)
Код: 0 (462) XX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

м Чернігів  

Населені пункти:

м Чернігів

м Чернігів (п'ятизначний номер)
Код: 0 (4622) XX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

м Чернігів  

Населені пункти:

м Чернігів

Чернігівський район
Код: 0 (462) XX-XX-XX

Адмін. центр:

м Чернігів  

Населені пункти:

смт Гончарівське, смт Михайло-Коцюбинське, смт Олишівка, смт Седнів, с. Андріївка, с. Анисів, с. Антоновичі, с. Березанка, с. Бірки, с. Боровики, с. Боромики, с. Брусилів, с. Буди, с. Будище, с. Василева Гута, с. Ведильці, с. Вікторівка, с. Внучки, с. Вороховка, с. Гірманка, с. Глядин, с. Гущин, с. Деснянка, с. Дніпровське, с. Довжик, с. Драчівщина, с. Друцкоє, с. Єньків, с. Жавинка, с. Жеведь, с. Жукотки, с. Завод, с. Загатка, с. Зайці, с. Золотинка, с. Іванівка, с. Карховка, с. Киїнка, с. Киселівка, с. Клочков, с. Кобилянка, с. Ковпита, с. Козероги, с. Количівка, с. Кошівка, с. Червоне, с. Кругле, с. Кувечичі, с. Ладинка, с. Левковичі, с. Левоньки, с. Леньків Круг, с. Лине, с. Ліски, с. Лісове, с. Лукашівка, с. Льгов, с. Льгівка, с. Мажугівка, с. Малинівка, с. Малейки, с. Мньов, с. Моргуличі, с. Москалі, с. Мохнатин, с. Новий Білоус, с. Новоселівка, с. Павлівка, с. Пакуль, с. Папірня, с. Петрове, с. Петрушин, с. Підгірне, с. Піски, с. Плёхов, с. Повідов, с. Полуботки

Бахмацький район
Код: 0 (4635) XX-XXX

Адмін. центр:

м Бахмач  

Населені пункти:

м Батурин, смт Дмитрівка, с. Олексіївка, с. Бахмач, с. Біловежі 1-е, с. Біловежі 2-е, с. Безпечне, с. Бондарі, с. Варварівка, с. Вербівка, с. Веселівка, с. Веселе, с. Вишнівська, с. Восьме Березня, с. Гайворон, с. Глибоке, с. Голінка, с. Городище, с. Григорівка, с. Грушівка, с. Заболоття, с. Запорізьке, с. Зарукавне, с. Зеленівка, с. Калинівка, с. Кальчинівка, с. Карпенкове, с. Цегляна, с. Ковалево, с. Кошмалів, с. Кропив'яне, с. Красилівка, с. Червоне, с. Круглолугівка? Кулешова, с. Курінь, с. Лісова Поляна, с. Матіївка, с. Митченки, с. Мовчінов, с. Мости, с. Нечаєв, с. Нове Полісся, с. Обірки, с. Обмачів, с. Ополонське, с. Осинівка, с. Осіч, с. Острів, с. Пальчики, с. Пашков, с. Перше Травня, с. Піски, с. Петровського, с. Петрівське, с. Пирогівка, с. Рубанка, с. Слобідка, с. Смолове, с. Стрільники, с. Тасуючи, с. Терешиха, с. Тиниця, с. Українське, с. Фастовці, с. Халимонове, с. Часниківка, с. Червона Зірка, с. Шевченко, с. Шевченкове, с. Шумейків, с. Шумин, с. Щуча Греб

Бобровицький район
Код: 0 (4632) XX-XXX

Адмін. центр:

м Бобровиця  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Білоцерківці, с. Бірки, с. Браница, с. Бригинці, с. Буглаки, с. Веприк, с. Вороньки, с. Гаврилівка, с. Гарт, с. Горбачі, с. Дзержинського, с. Запоріжжя, с. Затишшя, с. Зелене, с. Козацьке, с. Катеринівка, с. Кобижча, с. Коношівка, с. Червоне, с. Лидин, с. Майнівка, с. Макарівка, с. Марківці, с. Мочалище, с. Наумівка, с. Миколаїв, с. Нова Басань, с. Новоселиця, с. Новий Биків, с. Озеряни, с. Осовець, с. Осокорівка, с. Піски, с. Петрівка, с. Плуг, с. Рокитне, с. Рудьківка, с. Свидовець, с. Соколівка, с. Стара Басань, с. Старий Биків, с. Сухиня, с. Татарівка, с. Травкине, с. Українка, с. Урожайне, с. Хомівці, с. Червоноармійське, с. Щаснівка, с. Ярославка, п. Мирне, п. Чистопілля

Борзнянський район
Код: 0 (4653) XX-XXX

Адмін. центр:

м Борзна  

Населені пункти:

с. Адамівка, с. Березівка, с. Берестовець, с. Велика Доч, с. Велика Загорівка, с. Воловиця, с. Вольниця, с. Висока, с. Галайбине, с. Головеньки, с. Гришівка, с. Добропілля, с. Жданов, с. Забілівщина, с. Іванівка, с. Іллінці, с. Кербутівка, с. Кинашівка, с. Кіровське, с. Клипіна, с. Комарівка, с. Красносільське, с. Красностав, с. Купченків, с. Линівка, с. Любомудрівка, с. Мала Дочка, с. Мала Загорівка, с. Маличина Гребля, с. Миколаївка, с. Нові Млини, с. Носелівка, с. Оленівка, с. Омбиш, с. Пам'ятне, с. Паристівка, с. Петрівка, с. Печі, с. Плиски, с. Прачі, с. Прохори, с. Сапоновка, с. Сиволож, с. Сидорівка, с. Смоляж, с. Степанівка, с. Степ, с. Суходовка, с. Тростянка? Ховми, с. Хороше Озеро, с. Червона Гірка, с. Червона Україна, с. Червоне Озеро, с. Червоний Остер, с. Шаповалівка, с. Шевченко, с. Юрківщина, с. Ядути, п. Більшовик, п.

Варвинський район
Код: 0 (4638) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Варва  

Населені пункти:

с. Антонівка, с. Берізка, с. Богдани, с. Боханов, с. Брагинці, с. Булавівщина, с. Воскресенське, с. Гнідинці, с. Григорівщина, с. Дащенки, с. Журавка, с. Калиновиця, с. Кулішівка, с. Кухарка, с. Леляки, с. Макіївка, с. Макушиха, с. Мармизівка, с. Мудре, с. Озеряни, с. Остапівка, с. Світличне, с. Сєріков, с. Сіряківщина, с. Тонка, с. Хортиця, с. Ященков, п. Рубанов, п. Саверське

Городнянський район
Код: 0 (4645) XX-XXX

Адмін. центр:

м Городня  

Населені пункти:

п. Автуничі, с. Альошинське, с. Андріївка, с. Барабанівське, с. Безиків, с. Берилівка, с. Блажен, с. Будище, с. Бурівка, с. Бутівка, с. Ваганичі, с. Великий Дирчин, с. Великий Листвен, с. Володимирівка, с. Вокзал-Городня, с. Вихвостів, с. Гасичівка, с. Гніздище, с. Горошківка, с. День-Добрий, с. Деревини, с. Дібрівне, с. Довгий, с. Дроздовиця, с. Диханівка, с. Залісся, с. Здрягівка, с. Івашківка, с. Ільмівка, с. Карпівка, с. Картовецьке, с. Конотоп, с. Кузничі, с. Куликівка, с. Кусії, с. Лашуки, с. Лемешівка, с. Лютіж, с. Макишин, с. Малий Дирчин, с. Мальча, с. Марочкине, с. Минаївщина, с. Моложава, с. Мости, с. Мощенка, с. Невкля, с. Павло-Іванівське, с. Пекурівка, с. Перепис, с. Перерост, с. Перше Травня, с. Півнівщина, с. Полісся, с. Політрудня, с. Радянське, с. Розвинівка, с. Світанок, с. Сеньківка, с. Смичин, с. Солонівка, с. Старосілля, с. Столповка, с. Студенець, с. Сутоки, с. Травневе, с. Тупичів, с. Хоробичі, с. Хотівля, с. Хрипівка, с. Черецьке, п. Вершини, п

Ічнянський район
Код: 0 (4633) XX-XXX

Адмін. центр:

м Ічня  

Населені пункти:

смт Дружба, смт Парафіївка, с. Августівка, с. Андріївка, с. Бакаївка, с. Барвінкове, с. Безбородьків, с. Безводівка, с. Більмачівка, с. Бережівка, с. Буди, с. Бурімка, с. Веприк, с. Верескуни, с. Вишнівка, с. Власівка, с. Воронівка, с. Гейця, с. Гмирянка, с. Городня, с. Грабів, с. Гужівка, с. Дзюбівка, с. Довбні, с. Дорогинка, с. Жовтневе, с. Загін, с. Заудайка, с. Зінченкове, с. Зоцівка, с. Івангород, с. Іваниця, с. Іржавець, с. Іценків, с. Киколи, с. Ковтунівка, с. Комарівка, с. Коршаки, с. Крупичполі, с. Купина, с. Лучківка, с. Лисогори, с. Максимівка, с. Мартинівка, с. Монастирище, с. Новий Поділ, с. Однольків, с. Вільшана, с. Пелюхівка, с. Петрушовка, с. Припутні, с. Проліски, с. Пролетарське, с. Рожнівка, с. Сваричівка, с. Сезьки, с. Селіхов, с. Степ, с. Ступаківка, с. Тарасівка, с. Тишківка, с. Томашівка, с. Хаенки, с. Хаїха, с. Червоне, с. Шевченко, с. Шиловичі, с. Щурівка, п. Качанівка, п. Коломійцеве, п. Куликівка, п. Лугове, п. Софіївка, п. Тростянець, п. Південн

Козелецький район
Код: 0 (4646) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Козелець  

Населені пункти:

м Остер, смт Десна, с. Олексіївщина, с. Бабарики, с. Барсуков, с. Білейки, с. Білики, с. Беремицьке, с. Берлози, с. Блудше, с. Бобруйки, с. Бор, с. Бірки, с. Боярівка, с. Бригинці, с. Будище, с. Булахов, с. Волевачі, с. Дзига, с. Виповзів, с. Гайове, с. Гальчин, с. Гарбузин, с. Гладке, с. Гламазди, с. Горбачі, с. Данівка, с. Дешки, с. Димерка, с. Євминка, с. Єрків, с. Жеребецьке, с. Жилин Млинок, с. Жуківщина, с. Закревське, с. Карасинівка, с. Карпилівка, с. Карпоків, с. Копачів, с. Кіпті, с. Корнєєв, с. Коропье, с. Косачівка, с. Котов, с. Кошани, с. Красилівка, с. Крені, с. Крехаїв, с. Хрещате, с. Кривицький, с. Курганне, с. Лебедівка, с. Лемеші, с. Лихолітки, с. Лошакова Гута, с. Лутава, с. Любечанинів, с. Максим, с. Мирне, с. Набільське, с. Надинівка, с. Нічогівка, с. Нова Гребля, с. Новики, с. Новий Шлях, с. Одинці, с. Озерне, с. Олбин, с. Омелянів, с. Опеньки, с. Отрохи, с. Пархимов, с. Патюти, с. Пісоцьке, с. Петрівське, с. Пилятин, с. Підлісне, с. Пізніше, с.

Коропський район
Код: 0 (4656) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Короп  

Населені пункти:

смт Понорниця, с. Атюша, с. Борзенців, с. Борисово, с. Будище, с. Бужанка, с. Великий Ліс, с. Верба, с. Вишеньки, с. Вільне, с. Галічовка, с. Городище, с. Горохове, с. Гута, с. Дробци, с. Єгорівка, с. Жорнівка, с. Жовтневе, с. Зелена Поляна, с. Іваньков, с. Карацюбіно, с. Карильське, с. Краснопілля, с. Криски, с. Курилівка, с. Купи, с. Лебедин, с. Лубенець, с. Лукнове, с. Мезин, с. Мохове, с. Накот, с. Нехаївка, с. Новоселиця, с. Нориця, с. Оболоння, с. Осьмаки, с. Подоляки, с. Покошичі, с. Придеснянське, с. Пролетарське, с. Пуста Гребля, с. Радичів, с. Розльоту, с. Райгородок, с. Рубанників, с. Риботин, с. Рижки, с. Рихли, с. Свердловка, с. Синявка, с. Сміливе, с. Сміливе, с. Сохачі, с. Становое, с. Тарасівка, с. Червона Поляна, с. Червоне, с. Червоний Лан, с. Червоний Ранок, с. Черешеньки, с. Чернявка, с. Шабалинів, п. Купи, п. Зайцеве, п.

Корюківський район
Код: 0 (4657) XX-XXX

Адмін. центр:

м Корюківка  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Андроники, с. Баляси, с. Білошицька Слобода, с. Бешківка, с. Бобрик, с. Богдалівка, с. Борок, с. Бреч, с. Буда, с. Будище, с. Верхоліссі, с. Воловики, с. Висока, с. Гуринівка, с. Гутище, с. Дачне, с. Домашлин, с. Жукля, с. Журавльов Буда, с. Забарівка, с. Заляддя, с. Камка, с. Кирилівка, с. Козилівка, с. Костянтинівка, с. Костючки, с. Кугуки, с. Кучугури, с. Лебіддя, с. Лісове, с. Лубенець, с. Луковець, с. Лупасове, с. Майбутнє, с. Маховики, с. Наумівка, с. Нова Буда, с. Нова Гуринівка, с. Новоселівка, с. Озереди, с. Олійники, с. Олешня, с. Охрамієвичі, с. Парастовське, с. Переділ, с. Перелюб, с. Піски, с. Петрова Слобода, с. Прибинь, с. Рейментарівка, с. Рудня, с. Рибінськ, с. Савинки, с. Самотуги, с. Самсоновка, с. Сахутівка, с. Соснівка, с. Спічеватое, с. Стопилка, с. Сядрине, с. Тельное, с. Тихонівське, с. трудовик, с. Турівка, с. Тютюнниця, с. Уріччя, с. Ховдіївка, с. Хотіївка, с. Чевчікі, с. Червона Буда, с. Червоний Довжик, с. Шишка, с. Ши

Куликівський район
Код: 0 (4643) XX-XXX

Адмін. центр:

м Куликівка  

Населені пункти:

с. Авдіївка, с. Бакланова Муравійка, с. Будище, с. Вересоч, с. Вершинова Муравейка, с. Веселе, с. Виблі, с. Глузди, с. Горбово, с. Грабівка, с. Дрімайлівка, с. Дроздівка, с. Жуковка, с. Кладьківка, с. Ковчин, с. Коростень, с. Кошарище, с. Орловка, с. Пенязівка, с. Салтикова Дівиця, с. Смолянка, с. Прибирання, с. Українське, с. Хибалівка

Менський район
Код: 0 (4644) XX-XXX

Адмін. центр:

м Мена  

Населені пункти:

смт Березна, смт Макошине, с. Бігач, с. Блистова, с. Бірківка, с. Величківка, с. Веселе, с. Волосківці, с. Вільне, с. Гориця, с. Городище, с. Гребля, с. Гусавка, с. Данилівка, с. Дереловка, с. Дібрівка, с. Дмитрівка, с. Дягова, с. Жовтневе, с. Кам'янка, с. Киселівка, с. Климентинівка, с. Комарівка, с. Куковичі, с. Лазарівка, с. Ленінівка, с. Ліски, с. Локнисте, с. Лугове, с. Майське, с. Максаки, с. Потужне, с. Мурівка, с. Миколаївка, с. Остапівка, с. Осьмаки, с. Пам'ять Леніна, с. Подин, с. Семенівка, с. Синявка, с. Слобідка, с. Степанівка, с. Стольне, с. Ушня, с. Феськівка, с. Червоні Гори, с. Червоні Луки, с. Червоні Партизани, с. Червоний Маяк, с. Чорногорці, с. Яськове, п. Домниця, п. Куковицьке, п. Прогрес, п. Чапаєвка

Ніжинський район
Код: 0 (4631) XX-XXX

Адмін. центр:

м Ніжин  

Населені пункти:

смт Лосинівка, с. Бакланове, с. Бєдін, с. Безуглівка, с. Березанка, с. Бобрик, с. Богданівка, с. Бурківка, с. Валентіїв, с. Велика Дорога, с. Велика Кошелівка, с. Вертіївка, с. Вікторівка, с. Галиця, с. Гармащина, с. Григорівка, с. Григоро-Іванівка, с. Даніно, с. Діброва, с. Довгий, с. Дуболугівка, с. Заньки, с. Зруб, с. Каблуки, с. Калинівка, с. Кардаші, с. Ковтунівка, с. Колісники, с. Кравчиха, с. Кропив'яне, с. Крути, с. Кукшин, с. Кунашівка, с. Курилівка, с. Леонідівка, с. Лісове, с. Липовий Ріг, с. Лустівка, с. Мала Кошелівка, с. Наумівське, с. Низи, с. Паливода, с. Пошуковики, с. Перебудова, с. Перемога, с. Переходівка, с. Переяслівка, с. Погрібець, с. Поляна, с. Почечине, с. Радгоспне, с. Садове, с. Сальне, с. Синдаревське, с. Стодоли, с. Талалаївка, с. Терешківка, с. Титовка, с. Хвилівка, с. Холявки, с. Хомине, с. Хомівка, с. Червоний Колодязь, с. Червоний Пахар, с. Червоний Шлях, с. Черняхівка, с. Шатура, с. Шняківка, с. Яхнівка, п. Мирне, п. Світанок, п. Юність

Новгород-Сіверський район
Код: 0 (4658) XX-XXX

Адмін. центр:

м Новгород-Сіверський  

Населені пункти:

с. Араповичі, смт Аршуки, смт Березова Гать, смт Бирине, смт Блистова, смт Богданове, смт Бугринівка, смт Буда-Вороб'ївська, смт Будище, смт Бучки, смт Великий Гай, смт Вильчики, смт Володимирівка, смт Внутрішній Бір, смт Вороб'ївка, смт Східне, смт Гай, смт Гнатівка, смт Горбово, смт Горки, смт Городище, смт Грем'яч, смт Дігтярівка, смт Діброва, смт Дробишев, смт Зоря, смт Кам'янська Слобода, смт Камінь, смт Карабани, смт Кірове, смт Киселівка, смт Клевин , смт Ковпинка, смт Колос, смт Комань, смт Красне, смт Червоний Хутір, смт Кремський Бугор, смт Кролеве -Слободка, смт Кудлаївка, смт Кузьминське, смт Ларинівка, смт Леньків, смт Лісконоги, смт Лизунівка, смт Ломанка, с. Лиску, с. Мамекине, с. Михайлівка, с. Михальчина Слобода, с. Молчанов, с. Мурашник, с. Мурахи, с. Миколаївське, с. Новеньке, с. Новоселівка, с. Об'єднане, с. Орловка, с. Осове, с. Печенюги, с. Підгірне, с. Полюшкине, с. Поповка, с. Прокопівка, с. Путивськ, с. Пушкарі, с. Рогівка, с

Носівський район
Код: 0 (4642) XX-XXX

Адмін. центр:

м Носівка  

Населені пункти:

с. Адамівка, с. Андріївка, с. Ганнівка, с. Бекарщина, с. Ведмедівка, с. Веселе, с. Вила, с. Вишневе, с. Григорівка, с. Дебреве, с. Держанівка, с. Дослідне, с. Жовтень, с. Іржавець, с. Калинівка, с. Карабинівка, с. Карла Маркса, с. Кіровка, с. Киселівка, с. Кленове, с. Кобилещина, с. Козари, с. Коломійцевка, с. Коробчине, с. Криниця, с. Лихачов, с. Лукашівка, с. Макіївка, с. Мрин, с. Мильники, с. Відрадне, с. Плоске, с. Підгайне, с. Пустотине, с. Роздольне, с. Ровчак-Степанівка, с. Селище, с. Софіївка, с. Ставок, с. Степові Хутори, с. Степове, с. Сулак, с. Тертишніков, с. Хотинівка, с. Червоні Партизани, с. Шлях Ілліча, с. ясна Зірка

Прилуцький район
Код: 0 (4637) XX-XXX

Адмін. центр:

м.Прилуки  

Населені пункти:

смт Ладан, смт Линовиця, смт Мала Дівиця, с. Бажанівка, с. Білещина, с. Білорічиця, с. Білошапки, с. Богданівка, с. Боротьба, с. Боршна, с. Бубнівщина, с. Валки, с. Велика Дівиця, с. Володимирівка, с. Воровського, с. Висока, с. Глинщина, с. Голубівка, с. Густиня, с. Даньківка, с. Дідівці, с. Дубовий Гай, с. Єгорівка, с. Жовтневе, с. Заїзд, с. Замостя, с. Запереводське, с. Зарудка, с. Заудаївське, с. Заудайка, с. Знам'янка, с. Івківці, с. Канівщина, с. Капустенці, с. Клеці, с. Ковтунівка, с. Колісники, с. Комуна, с. Красляни, с. Кроти, с. Крутоярівка, с. Левки, с. Лісові Сорочинці, с. Лутайка, с. Лиски, с. Мазки, с. Малківка, с. Манжосівка, с. Маціївка, с. Мільки, с. Мокляки, с. Мохнівка, с. Нетягівщина, с. Нетяжино, с. Миколаївка, с. Нова Гребля, с. Нова Тарнавщина, с. Новий Лад, с. Обичів, с. Оникіївка, с. Онищенків, с. Охиньки, с. Переволочна, с. Перше Травня, с. Петрівка, с. Петрівське, с. Пирогівці, с. Погреби, с. Піддубівка, с. Подище, с. Покровка, с. Полова, с. Пол

Ріпкинський район
Код: 0 (4641) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Ріпки  

Населені пункти:

смт Добрянка, смт Замглай, смт Любеч, смт Радуль, с. Олександрівка, с. Олександрівка Друга, с. Аткильня, с. Бахани, с. Березівка, с. Бихальцохівка, с. Буянки, с. Велика Вісь, с. Великий Зліїв, с. Великі Осняки, с. Вербичі, с. Вербівка, с. Вишневе, с. Воробйов, с. Вир, с. Високинь, с. Галків, с. Глиненка, с. Голубичі, с. Голубівка, с. Горностаївка, с. Грабів, с. Грабівка, с. Грибова Рудня, с. Губарі, с. Губичі, с. Гуньківка, с. Гута-Ткачова, с. Гучин, с. Даничі, с. Долгунов, с. Духанки, с. Задеріївка, с. Звеничів, с. Зубахи, с. Кам'янка, с. Киселівка, с. Кислі, с. Клонів, с. Клубівка, с. Комарівка, с. Коробки, с. Корольча, с. Корчів'я, с. Красківське, с. Кратинь, с. Кукарі, с. Лісківка, с. Лизунова Рудня, с. Ловинь, с. Лопатні, с. Малинівка, с. Малий Зліїв, с. Малий Листвен, с. Маньки, с. Мекшунівка, с. Мокрі Велички, с. Молочки, с. Мохначі, с. Мутичів, с. Миси, с. Неданчичі, с. Незаможне, с. Нова Рудня, с. Нова Папірня, с. Новосілки, с. Новоукраїнське, с. Нові Яриловичі

Семенівський район
Код: 0 (4659) XX-XXX

Адмін. центр:

м Семенівка  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Архипівка, с. Баранівка, с. Березовий Гай, с. Блешня, с. Бобрик Другий, с. Галаганівка, с. Гаті, с. Гремячка, с. Дачне, с. Довжик, с. Єршов, с. Жаданівка, с. Жадове, с. Жовтневе, с. Залізний Міст, с. Заріччя, с. Зоря, с. Зелений Гай, с. Іванине, с. Іванівка, с. Калинівське, с. Карасі, с. Карповичі, с. Козилівщина, с. Костобоброві, с. Красні Лози, с. Кривуша, с. Кринички, с. Криульки, с. Кути Другі, с. Кути Перші, с. Леонівка, с. Лісківщина, с. Список, с. Лосівка, с. Лосевочка, с. Лубня, с. Максимихине, с. Марс, с. Машеве, с. Медведівка, с. Михайлове, с. Мохи, с. Набережне, с. Миколаївка, с. Вільшанка, с. Вільхівка, с. Орликівка, с. Першотравневе, с. Погорільці, с. Покровське, с. Прогрес, с. Радомка, с. Ракужа, с. Ракути, с. Селище, с. Сергіївське, с. Стара Гутка, с. Східне, с. Тимоновичі, с. Тополівка, с. Турово, с. Ульяновське, с. Ферубки, с. Фроли, с. Хотіївка, с. Червоний Гай, с. Червоний Пахар, с. Чорнозем, с. Чорний Ріг, с. Шведчина, п. Газо

Сосницький район
Код: 0 (4655) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Сосниця  

Населені пункти:

Авдіївка, с. Ганнівка, с. Бондарівка, с. Бутівка, с. Велике Устя, с. Волинка, с. Гай, с. Гапішківка, с. Гутище, с. Долинське, с. Загребелля, с. Змітнів, с. Киріївка, с. Кнути, с. Козляничі, с. Конятин, с. Костирів, с. Кудрівка, с. Купчичі, с. Лави, с. Лозова, с. Ляшківці, с. Мале Устя, с. Масалаївка, с. Матвіївка, с. Вільшане, с. Пекарів, с. Польове, с. Полісся, с. Прогони, с. Рудня, с. Свірок, с. Синютин, с. Соснівка, с. Спаське, с. Старобутівка, с. Філонівка, с. Хлоп'яники, с. Чорнотичі, с. Шаболтасівка, с. Якличі, п. Мала Бондарівка

Срібнянський район
Код: 0 (4639) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Срібне  

Населені пункти:

смт Дігтярі, с. Олексинці, с. Артеменко, с. Васьківці, с. Васюков, с. Галка, с. Гнатівка, с. Горобіївка, с. Горького, с. Гриціївка, с. Гурбинці, с. Дейманівка, с. Іванківці, с. Калюжинці, с. Карпилівка, с. Кути, с. Лебединці, с. Лозове, с. Никонівка, с. Побочіївка, с. Поділ, с. Поетин, с. Савинці, с. Скибівщина, с. Сокиринці, с. Точене, с. Тростянець, с. Харитонівка, с. Хукаловка

Талалаївський район
Код: 0 (4634) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Талалаївка  

Населені пункти:

с. Березовиця, с. Березівка, с. Болотниця, с. Глинське, с. Глибоке, с. Грабщина, с. Грицівка, с. Діброва, с. Довгалівка, с. Жолобок, с. Займище, с. Колядин, с. Корінецьке, с. Красний Колядин, с. Лавіркове, с. Левівщина, с. Липове, с. Макаренкова, с. Мигурів, с. Мирне, с. Нова, с. Новопетрівське, с. Новоселівка, с. Обухове, с. Петьків, с. Понори, с. Поповичка, с. Рубанов, с. Рябухи, с. Сильченкове, с. Скороходово, с. Слобідка, с. Співакове, с. Степанівське, с. Степове, с. Степ, с. Українське, с. Харківсько, с. Червоний Плугатар, с. Чернецьке, с. Шевченко, с. Юрківці

Сновський район
Код: 0 (4654) XX-XXX

Адмін. центр:

м Сновськ  

Населені пункти:

с. Безуглівка, с. Великий Щимель, с. Гвоздиківка, с. Глибокий Ріг, с. Гірськ, с. Гута-Студенецька, с. Єліне, с. Єнькова Рудня, с. Жовідь, с. Журавок, с. Загребельна Слобода, с. Займище, с. Заріччя, с. Іванівка, с. Ількуча, с. Камка, с. Клюси, с. Крестоповщіна, с. Куропіївка, с. Кучинівка, с. Липівка, с. Лосєва Слобода, с. Лютковка, с. Михайлівка, с. Мишкове, с. Млинок, с. Містки, с. Низківка, с. Нові Боровичі, с. Нові Млини, с. Піщанка, с. Петрівка, с. Плёхов, с. Попільня, с. Привільне, с. Радвине, с. Рогізки, с. Руда, с. Сальне, с. Селище, с. Слава, с. Смяч, с. Сновське, с. Софіївка, с. Стара Рудня, с. Старі Боровичі, с. Суничне, с. Тихоновичі, с. Тур'я, с. Філонівка, с. Хотуничі, с. Хрінівка, с. Чепелев, с. Шкробове, с. Щокоть, п. Лука