Одеська область - телефонні коди

L1 Рекламний текст вартість 480 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L2 Рекламний текст вартість 460 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L3 Рекламний текст вартість 440 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 420 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

м Одеса (семизначний номер)
Код: 0 (48) XXX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

г. Одесса  

Населені пункти:

м Одеса (шестизначний номер)
Код: 0 (482) XX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

г. Одесса  

Населені пункти:

м Чорноморськ
Код: 0 (4868) XX-XXX

Телефон довідки:

м Теплодар
Код: 0 (4850) XX-XXX

Телефон довідки:

Ананьївський район
Код: 0 (4863) XX-XXX

Адмін. центр:

м Ананьїв  

Населені пункти:

с. Амури, с. Ананьїв, с. Байтали, с. Благодатне, с. Бондарі, с. Боярка, с. Великобоярка, с. Вербове, с. Гандрабури, с. Долинське, с. Дружелюбівка, с. Жеребкове, с. Козаче, с. Калини, с. Коханівка, с. Кохівка, с. Червоне, с. Михайлівка, с. Новоолександрівка, с. Новогеоргіївка, с. Новодачне, с. Новоіванівка, с. Новоселівка, с. Пасицели, с. Романівка, с. Селиванівка, с. Струтинка, с. Точилове, с. Шевченкове, с. Шелехово, с. Шимков

Арцизький район
Код: 0 (4845) XX-XXX

Адмін. центр:

м Арциз  

Населені пункти:

с. Василівка, с. Веселий Кут, с. Виноградівка, с. Вишняки, с. Вознесенка-Перша, с. Главані, с. Делень, с. Долинівка, с. Задунаївка, с. Зелена Балка, с. Кам'янське, с. Мирнопілля, с. Надеждівка, с. Нова Іванівка, с. Новомирне, с. Новоселівка, с. Нові Каплани, с. Острівне, с. Павлівка, с. Плоцьк, с. Прямобалка, с. Роща, с. Садове, с. Теплиця, с. Холмське, п. Новохолмське

Балтський район
Код: 0 (4866) XX-XXX

Адмін. центр:

м Балта  

Населені пункти:

с. Акуліновка, с. Андріяшівка, с. Борсуки, с. Білине, с. Бендзари, с. Березівка, с. Волова, с. Гербине, с. Гольма, с. Євтодія, с. Зелений Гай, с. Козацьке, с. Кармалюківка, с. Коритне, с. Кринички, с. Крижовлин, с. Лісничівка, с. Мирони, с. Мошняги, с. Немирівське, с. Обжиле, с. Оленівка, с. Отрада, с. Пасат, с. Пасицели, с. Перейма, с. Перельоти, с. Піщана, с. Петрівка, с. Плоске, с. Пужайково, с. Ракулове, с. Савранське, с. Саражинка, с. Семено-Карпівка, с. Сінне, с. Ухожани, с. Харітіновка, с. Червона Зірка, с. Чернече, с. Шляхове

Білгород-Дністровський район
Код: 0 (4849) XX-XXX

Адмін. центр:

м Білгород-Дністровський  

Населені пункти:

с. Абрикосова, с. Авидівка, с. Адамівка, с. Олексіївка, с. Андріївка, с. Біленьке, с. Благодатне, с. Бритівка, с. Бикоза, с. Великомар'янівка, с. Веселе, с. Володимирівка, с. Вільне, с. Вигін, с. Випасне, с. Гончарівка, с. Дальнічень, с. Долинівка, с. Зелёновка, с. Зелене, с. Козацьке, с. Карналіївка, с. Косівка, с. Красна Коса, с. Крутоярівка, с. Курортне, с. Маразліївка, с. Молога, с. Монаші, с. Миколаївка, с. Нова Царичанка, с. Нове, с. Петрівка, с. Південно, с. Підгірне, с. Польове, с. Полянка, с. Попаздра, с. Приморське, с. Романівка, с. Розкішне, с. Руськоіванівка, с. Садове, с. Салгани, с. Семенівка, с. Софіївка, с. Стара Царичанка, с. Старокозаче, с. Сухолужжя, с. Зручне, с. Чабанське, с. Черкеси, с. Чистоводне, с. Шабо, с. Широке, п. Прибережне, п. Привітне

Біляївський район
Код: 0 (4852) XX-XXX

Адмін. центр:

м Біляївка  

Населені пункти:

смт Хлібодарське, с. Августівка, с. Алтестове, с. Берегове, с. Березань, с. Важливе, с. Василівка, с. Велика Балка, с. Великий Дальник, с. Вигода, с. Градениці, с. Дачне, с. Доброжанове, с. Іллінка, с. Кагарлик, с. Кам'янка, с. Ковалівка, с. Котовка, с. Курган, с. Ленінське Перше, с. Майори, с. Маринівка, с. Маяки, с. Мирне, с. Михайлівка, с. Нерубайське, с. Нова Еметівка, с. Паліївка, с. Петрівське, с. Повстанське, с. Протопопівка, с. Секретарёвка, с. Стара Еметовка, с. Троїцьке, с. Усатове, с. Холодна Балка, с. Чапаєве, с. Чоботарівка, с. Червона Гірка, с. Червона Зірка, с. Черевичне, с. Широка Балка, с. Яськи, п. Дослідне, п. Жовтнева Революція, п. Набережне, п. Нова Ковалівка, п. Усатово, п. Червоний Розселенець

Березівський район
Код: 0 (4856) XX-XXX

Адмін. центр:

м Березівка  

Населені пункти:

смт Раухівка, с. Анатолівка, с. Антонівка, с. Балайчук, с. Веселинівка, с. Веселе, с. Вікторівка, с. Виноградне, с. Вовкове, с. Гуляївка, с. Данилівка, с. Демидово, с. Донська Балка, с. Донське, с. Жовтнівка, с. Заводівка, с. Зброжківка, с. Зеленополье, с. Златоустове, с. Іванівка, с. Карнагорове, с. Косівка, с. Котовське, с. Червоне, с. Кринички, с. Кудрявка, с. Ланове, с. Лукашівка, с. Маринове, с. Мар'янівка, с. Михайло-Олександрівка, с. Нейкове, с. Новогригорівка, с. Новоподільське, с. Новоселівка, с. Онорівка, с. Основа, с. Втішна Балка, с. Петрівка, с. Розділ, с. Рівне, с. Розквіт, с. Ряснопіль, с. Садове, с. Сахарове, с. Семихатки, с. Софіївка, с. Ставкове, с. Степанівка, с. Сухине, с. Травневе, с. Ульянівка, с. Червоноармійське, с. Червоноволодимирівка, с. Червоне, с. Червоний Агроном, с. Чорногірка, с. Чигирин, с. Чижове, с. Шевченкове, с. Шутове, с. Юркове, с. Яснопілля

Болградський район
Код: 0 (4846) XX-XXX

Адмін. центр:

м Болград  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Баннівка, с. Василівка, с. Виноградне, с. Виноградівка, с. Владичень, с. Голиця, с. Дмитрівка, с. Жовтневе, с. Залізничне, с. Калчева, с. Коса, с. Криничне, с. Нове Жовтневе, с. Нові Трояни, с. Городнє, с. Оксамитне, с. Оріхівка, с. Тютюн, с. Тополине, с. Червоноармійське

Великомихайлівський район
Код: 0 (4859) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Велика Михайлівка  

Населені пункти:

смт Цебрикове, Антоно-Ковач, с. Артема, с. Бессарабка, с. Благоево, с. Багачеве, с. Вакарське, с. Василівка, с. Великозименове, с. Великокомарівка, с. Великоплоске, с. Водяне, с. Воробйова, с. Гіржове, с. Гірське, с. Гребеники, с. Грушка, с. Данилівка, с. Дзержинське, с. Дівоцкое, с. Добрий Лук, с. Дурбайли, с. Залізничне, с. Іванівка, с. Іринівка, с. Казакова, с. Кардамичеве, с. Кірове, с. Кістельниця, с. Комарівка, с. Кучурган, с. Малозименове, с. Малоплоске, с. Малоцебрикове, с. Мардарівка, с. Марціянове, с. Мацкули, с. Мигаї, с. Муратово, с. Наливайкове, с. Незаможник, с. Новоолександрівка, с. Новоантонівка, с. Новоборисівка, с. Новопавлівка, с. Новопетрівка, с. Новороманівка, с. Новосавицьке, с. Новоселівка, с. Нові Бутори, с. Олег, с. Оленівка, с. Ольгинове, с. Орел, с. Першотравневе, с. Петрівське, с. Платоновка, с. Покровка, с. Корисне, с. Поліно-Осипенкове, с. Поплавця, с. Преображенка, с. Привілля, с. Привільне, с. Путилівка, с. Райки, с. Сло

Іванівський район
Код: 0 (4854) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Іванівка  

Населені пункти:

смт Петрівка, смт Радісне, с. Адамівка, с. Баланини, с. Баранове, с. Білка, с. Благоево, с. Блонське, с. Богунове, с. Бузинове, с. Василівка, с. Верхній Куяльник, с. Вовкове, с. Гудевичеве, с. Джугастрове, с. Жовте, с. Калинівка, с. Козлове, с. Конопляне, с. Леніна, с. Лізинка, с. Люботаївка, с. Малинівка, с. Марціянове, с. Маслово, с. Михайлопіль, с. Нижній Куяльник, с. Новакове, с. Нові Шомполи, с. Павлинка, с. Причепівка, с. Прохорове, с. Руська Слобідка, с. Северинівка, с. Силівка, с. Созонівка, с. Соколово, с. Сухомлиново, с. Тарасівка, с. Ульянівка, с. Червонознам'янка, с. Черняхівське, с. Шаманівка, с. Шеров, с. Щорсово

Ізмаїльський район
Код: 0 (4841) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Суворове  

Населені пункти:

с. Багате, с. Броска, с. Дунайське, с. Каланчак, с. Кам'янка, с. Очеретянка, с. Кирнички, с. Кислиця, с. Ларжанка, с. Лощинівка, с. Матроська, с. Муравлівка, с. Нова Некрасівка, с. Нова Покровка, с. Новокаланчак, с. Новокам'янка, с. Новоозерне, с. Озерне, с. Першотравневе, с. Саф'яни, с. Стара Некрасівка, с. Утконосівка

Кілійський район
Код: 0 (4843) XX-XXX

Адмін. центр:

м Кілія  

Населені пункти:

м Вилкове, с. Василівка, с. Десантне, с. Дмитрівка, с. Ліски, с. Мирне, с. Миколаївка, с. Новомиколаївка, с. Новоселівка, с. Помазані, с. Приморське, с. Приозерне, с. Старі Трояни, с. Трудове, с. Фурманівка, с. Червоний Яр, с. Шевченкове, п. Біле, п. Дзінілор

Кодимський район
Код: 0 (4867) XX-XXX

Адмін. центр:

м Кодимв  

Населені пункти:

смт Слобідка, с. Олександрівка, с. Олексіївка, с. Баштанків, с. Будеї, с. Грабово, с. Загнітків, с. Івашків, с. Кирилівка, с. Котовці, с. Круті, с. Лабушне, с. Лисогірка, с. Мала Слобідка, с. Петрівка, с. Пиріжна, с. Писарівка, с. Правда, с. Семенівка, с. Серби, с. Смолянка, с. Стримба, с. Тимкове, с. Федорівка, с. Шершенці

Доброславський район
Код: 0 (4855) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Доброслав  

Населені пункти:

смт Нові Білярі, смт Чорноморське, с. Олександрівка, с. Олександрівка, с. Білярі, с. Благодатне, с. Благоево, с. Булдинка, с. Бутівка, с. Вапнярка, с. Великі Ламзаки, с. Визирка, с. Вовківське, с. Воронівка, с. Гвардійське, с. Григорівка, с. Дмитрівка, с. Зоря Труда, с. Зоринове, с. Іллічівка, с. Каїри, с. Калинівка, с. Капітанівка, с. Касяни, с. Кірове, с. Кінне, с. Кордон, с. Корсунці, с. Кошари, с. Красносілка, с. Кремидовка, с. Крижанівка, с. Кубанка, с. Любополь, с. Мар'янівка, с. Міщанка, с. Нова Дофінівка, с. Нова Вільшанка, с. Нове, с. Нове Селище, с. Новокубанка, с. Новомиколаївка, с. Ониськове, с. Переможне, с. Першотравневе, с. Петрівка, с. Петровського, с. Порт, с. Пшонянове, с. Ранжево, с. Свердлове, с. Сербка, с. Ставки, с. Старі Шомполи, с. Степанівка, с. Сичавка, с. Ульянівка, с. Фонтанка, с. Червона Нива, с. Шевченкове-Кут, с. Широке, с. Якова, п. Ліски, п. Світле, п. Степове

Подільский район
Код: 0 (4862) XX-XXX

Адмін. центр:

м. Подільськ  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Олексіївка, с. Андріївка, с. Борщі, с. Бочманівка, с. Велика Кіндратівка, с. Великий Фонтан, с. Велике Бурилово, с. Вестерничани, с. Вишневе, с. Гертопи, с. Гидерим, с. Глибочок, с. Гонората, с. Гор'ївка, с. Греково-Друге, с. Грекове Перше, с. Дібрівка, с. Домниця, с. Єфросинівка, с. Затишшя, с. Зелений Кут, с. Качурівка, с. Кирилівка, с. Климентове, с. Коси, с. Коси-Слобідка, с. Куйбишевське, с. Куяльник, с. Липецьке, с. Любомирка, с. Мала Олександрівка, с. Мала Кіндратівка, с. Мала Петрівка, с. Малий Фонтан, с. Мардарівка, с. Мурована, с. Нестоіта, с. Миколаївка, с. Миколаївка Перша, с. Нова Кульна, с. Новоселівка, с. Новий Світ, с. Оброчне, с. Падрецеве, с. Перешорів, с. Петрівка, с. Поплавця, с. Розалівка, с. Романівка, с. Соболівка, с. Станіславка, с. Стара Кульна, с. Степанівка, с. Топік, с. Федорівка, с. Чапаєвка, с. Ясиновий, п. Борщі, п. Чубівка

Окнянський район
Код: 0 (4861) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Окни  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Антонівка, с. Артирівка, с. Будаївці, с. Василівка, с. Володимирівка, с. Волярка, с. Вижине, с. Гавиноси, с. Галочі, с. Горячівка, с. Гулянка, с. Дем'янівка, с. Дігори, с. Днестровец, с. Довжанка, с. Дубово, с. Іванівка, с. Ілля, с. Калістратівка, с. Левантівка, с. Малаївці, с. Маяки, с. Нагірне, с. Нестерово, с. Нова Волярка, с. Новокрасне, с. Новомихайлівка, с. Новорозівка, с. Новосамарка, с. Новосемёновка, с. Одаї, с. Омелянівка, с. Платонове, с. Розівка, с. Римарівка, с. Сагайдак, с. Садове, с. Самарка, с. Створив, с. Степанівка, с. Ткаченко, с. Топали, с. Тригради, с. Ульянівка, с. Унтилівка, с. Федорівка, с. Федорівка, с. Федосіївка, с. Флора, с. Цеханівка, с. Чорна, п. Орловка, п. Червоний Орач

Любашівський район
Код: 0 (4864) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Любашівка  

Населені пункти:

смт Зеленогірське, с. Агафіївка, с. Огіївка, с. Адамівка, с. Олександрівка, с. Антонівка, с. Арчепитівка, с. Бобрик Другий, с. Бобрик Перший, с. Бобрицьке, с. Боково, с. Василівка, с. Велика Василівка, с. Велике Бокове, с. Володимирівка, с. Гвоздавка Друга, с. Гвоздавка Перша, с. Демидівка, с. Дмитрівське, с. Жовтневе, с. Заплази, с. Іванівка, с. Іванівка, с. Козачий Яр, с. Катеринівка Перша, с. Комарівка, с. Кричунове, с. Мала Василівка, с. Михайлівка, с. Новоолександрівка, с. Нововоздвиженка, с. Новокарбівка, с. Новоселівка, с. Новотроїцьке, с. Петрівка, с. Пилипівка, с. Познанка Друга, с. Познанка Перша, с. Покровка, с. Сергіївка, с. Солтанівка, с. Степанівка, с. Сирівське, с. Троїцьке, с. Чабанівка, с. Чайківка, с. Чайковське, с. Червоний Яр, с. Шайтанка, с. Шкарбинка, с. Шликареве, с. Янішевка, с. Ясенове 1-е, с. Ясенове 2-е

Миколаївський район
Код: 0 (4857) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Миколаївка  

Населені пункти:

с. Олексіївка, с. Комор, с. Андрієво-Іванівка, с. Антонюки, с. Бірюкове, с. Богданівка, с. Василівка, с. Веселе, с. Воровського, с. Гвоздівка, с. Добридневка, с. Дружелюбівка, с. Жуково, с. Журівка, с. Ісаєвому, с. Каре, с. Каховка, с. Комарашеве, с. Левадівка, с. Мала Дворянка, с. Мартинівка, с. Мар'янівка, с. Морозова, с. Настасіївка, с. Нова Григорівка, с. Новогригорівка, с. Новопетрівка, с. Новопокровка, с. Новотроїцьке, с. Перемога, с. Переселенці, с. Піщана Петрівка, с. Петрівка, с. Романівка, с. Сиротинка, с. Скосарівка, с. Софіївка, с. Стрюкове, с. Сухий Яр, с. Ульянівка, с. Успенка, с. Чарівне, с. Шабельники, с. Шевченко, с. широке

Овідіопольський район
Код: 0 (4851) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Овідіополь  

Населені пункти:

смт Авангард, смт Великодолинське, смт Таїрове, с. Балка, с. Барабой, с. Грибівка, с. Дальник, с. Доброолександрівка, с. Йосипівка, с. Калаглия, с. Кароліно-Бугаз, с. Ленінталь, с. Мар'янівка, с. Ильичевск, с. Молодіжне, с. Надлиманське, с. Миколаївка, с. Нова Долина, с. Новоградковка, с. Петродолинское, с. Прилиманське, с. Роксолани, с. Санжейка, с. Сухий Лиман, п. Богатирёвка

Роздільнянський район
Код: 0 (4853) XX-XXX

Адмін. центр:

м Роздільна  

Населені пункти:

смт Лиманське, с. Олександрівка, с. Ангелінівка, с. Андрієво-Іванове, с. Антонівка, с. Бакалове, с. Балкове, с. Бецилове, с. Богнатово, с. Болгарка, с. Бринівка, с. Бугай, с. Будячки, с. Бурдовка, с. Буцинівка, с. Вакулівка, с. Вапнярка, с. Велізарове, с. Веселе, с. Виноградар, с. Володимирівка, с. Гаївка, с. Гетьманці, с. Єгорівка, с. Єлизаветівка, с. Єреміївка, с. Желепове, с. Івано-Миколаївка, с. Калантаївка, с. Кам'янка, с. Капаклієве, с. Карпівка, с. Карпово, с. Кірове, с. Кошари, с. Кузьменко, с. Кучурган, с. Ленінське Друге, с. Лозове, с. Лучинське, с. Мале, с. Марківка, с. Матишівка, с. Міліардівка, с. Надія, с. Миколаївка, с. Новоградениця, с. Новодмитрівка, с. Нове, с. Нове, с. Новокостянтинівка, с. Новокрасне, с. Новоселівка, с. Новосільці, с. Новоукраїнка, с. Нові Чобручі, с. Новий Гребеник, с. Отрадово, с. Павлівка, с. Парканці, с. Перше Травня, с. Петрівка, с. Петро-Євдокіївка, с. Піонерське, с. Плавневе, с. Покровка, с. Понятівка, с. Поташенкове, с. Р

Ренійський район
Код: 0 (4840) XX-XXX

Адмін. центр:

м Рені  

Населені пункти:

с. Долинське, с. Котловина, с. Лиманське, с. Нагірне, с. Новосільське, с. Орловка, с. плавні

Савранський район
Код: 0 (4865) XX-XXX

Адмін. центр:

м Саврань  

Населені пункти:

с. Байбузівка, с. Бакша, с. Білоусівка, с. Гетьманівка, с. Глибочок, с. Дубіново, с. Дубки, с. Йосипівка, с. Кам'яне, с. Капустянка, с. Квітка, с. Концеба, с. Неділкове, с. Вільшанка, с. Острівка, с. Осички, с. Полянецьке, с. Слюсареве, с. Струтинка, п. Колбасова Поляна

Саратський район
Код: 0 (4848) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Сарата  

Населені пункти:

с. Благодатне, с. Введенка, с. Великорибальське, с. Долинка, с. Забари, с. Зоря, с. Кам'янка, с. Очеретянка Перша, с. Костянтинівка, с. Крива Балка, с. Кулевча, с. Лугове, с. Міняйлівка, с. Мирнопілля, с. Михайлівка, с. Молдовсько, с. Надія, с. Над'ярне, с. Негрово, с. Миколаївка-Новоросійська, с. Нова Плахтіївка, с. Нова Іванівка, с. Новоселівка, с. Пасічне, с. Петропавлівка, с. Плахтіївка, с. Пшеничне, с. Розівка, с. Ройлянка, с. Світлодолинське, с. Семисотка, с. Сергіївка, с. Старосілля, с. Успенівка, с. Фараонівка, с. Фуратівка, с. Ярославка

Тарутинський район
Код: 0 (4847) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Тарутине  

Населені пункти:

Березино, смт Бородіно, смт Серпневе, с. Олександрівка, с. Олексіївка, с. Ганнівка, с. Благодатне, с. Богданівка, с. Булатівка, с. Весела Долина, с. Виноградівка, с. Володимирівка, с. Вознесенка Друга, с. Вільне, с. Височанське, с. Євгенівка, с. Єлизаветівка, с. Жовтневе, с. Іванчанка, с. Калачівка, с. Червоне, с. Кролёвка, с. Ламбровка, с. Лісове, с. Лужанка, с. Малоярославець Перший, с. Малоярославець Перший, с. Надрічне, с. Миколаївка, с. Нове Тарутине, с. Новосілка, с. Новоселівка, с. Новоукраїнка, с. Перемога, с. Петрівка, с. Петровськ, с. Плачинда, с. Підгірне, с. Рівне, с. Роза, с. Скриванівка, с. Слобідка, с. Сухувате, с. Червоне, с. Юр'ївка, с. Ярове

Татарбунарський район
Код: 0 (4844) XX-XXX

Адмін. центр:

м Татарбунари  

Населені пункти:

с. Базар'янка, с. Балабанка, с. Баштанівка, с. Безім'янка, с. Білолісся, с. Борисівка, с. Весела Балка, с. Веселе, с. Вишневе, с. Глибоке, с. Дивізія, с. Дмитрівка, с. Жовтий Яр, с. Зарічне, с. Кочкувате, с. Лебедівка, с. Лиман, с. Маразліївка, с. Нерушай, с. Нова Олексіївка, с. Нове, с. Новомихайлівка, с. Новоселиця, с. Приморське, с. Рассейка, с. Ройлянка, с. Рибальське, с. Садове, с. Спаське, с. Струмок, с. Трапівка, с. Трихатки, с. Тузли, с. Царичанка

Захарівский район
Код: 0 (4860) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Захарівка  

Населені пункти:

смт Затишшя, с. Андрусова, с. Балашове, с. Бірносове, с. Богданове Перше, с. Василівка, с. Весела Балка, с. Володимирівка, с. Войничеве, с. Гедеримове Перше, с. Глибокояр, с. Гірківка, с. Давидівка, с. Дементівка, с. Дружелюбівка, с. Єлизаветівка, с. Жигайлове, с. Загір'я, с. Іванівка, с. Йосипівка, с. Карабаново, с. Кошарка, с. Краснопіль, с. Кримпулька, с. Леніне, с. Майорське, с. Мала Топорівка, с. Малорошове, с. Мар'янівка, с. Нова Григорівка, с. Нова Шибка, с. Новозаріцьке, с. Новомиколаївка, с. Новопавлівка, с. Оленівка, с. Онилове, с. Павлівка, с. Паркановка, с. Первомайське, с. Перехрестове, с. Перехрестове Перше, с. Перше Травня, с. Петрівка, с. Росіянівка, с. Савчинське, с. Самійлівка, с. Скинешори, с. Стоянове, с. Унтилівка, с. Федосіївка, с. Червона Стінка

Ширяївський район
Код: 0 (4858) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Ширяєве  

Населені пункти:

Акімов Яр, с. Олександрівка, с. Олександро-Вовкове, с. Ганно-Покровка, с. Бердинове, с. Бранкованове, с. Валентинівка, с. Вікторівка, с. Виноградівка, с. Володимирівка, с. Галупово, с. Гребенюк, с. Григорівка, с. Жовтень, с. Жовтневе, с. Журавське, с. Зірка, с. Золочівське, с. Йосипівка, с. Канцурово, с. Катерино-Платонівка, с. Качулове, с. Константинов, с. Копійкове, с. Крижанівка, с. Лідівка, с. Макарове, с. Малігонове, с. Маркевичеве, с. Мар'ївка, с. Мар'янівка, с. Машенька, с. Миколаївка, с. Никомаврівка, с. Новоандріївка, с. Новогуляївка, с. Новоєлизаветівка, с. Новопавлівка, с. Новопетрівка Друга, с. Новопетрівка Перша, с. Новосвітівка, с. Новостепанівка, с. Новоукраїнка, с. Нові Маяки, с. Одаї, с. Орджонікідзе, с. Осинівка, с. Петрівське, с. Подільці, с. Польове, с. Преображенка, с. Ревова, с. Розкішне, с. Самійлівка, с. Саханське, с. Сирітське Друге, с. Сирітське Перше, с. Січневий, с. Скосарівське, с. Софіївка, с. Стара Єлизаветівка, с. Старі Маяки, с. Суха Жур