Миколаївська область - телефонні коди

L1 Рекламний текст вартість 480 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L2 Рекламний текст вартість 460 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L3 Рекламний текст вартість 440 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 420 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

м Миколаїв (семизначний номер)
Код: 0 (51) XXX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

м Миколаїв  

Населені пункти:

м Миколаїв

м Миколаїв (шестизначний номер)
Код: 0 (512) XX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

м Миколаїв  

Населені пункти:

м Миколаїв

м Варварівка
Код: 0 (512) XX-XX-XX

Телефон довідки:

м.Южноукраїнськ
Код: 0 (5136) XX-XX-XX

Адмін. центр:

м.Южноукраїнськ  

Населені пункти:

м.Южноукраїнськ

Миколаївський район
Код: 0 (512) XX-XX-XX

Адмін. центр:

м Миколаїв  

Населені пункти:

смт Ольшанське, с. Андріївка, с. Безводне, с. Зелене, с. Зелений Гай, с. Іванівка, с. Кам'яна Балка, с. Карліковка, с. Кірове, с. Кир'яківка, с. Ковалівка, с. Корчине, с. Крива Балка, с. Кринички, с. Лук'янівка, с. Мефодіївка, с. Нечаяне, с. Новоандріївка, с. Новобогданівка, с. Новогригорівка, с. Новомихайлівка, с. Новоселівка, с. Новоюр'ївка, с. Петрівка, с. Петрово-Солониха, с. Подимове, с. Половинки, с. П'ятихатки, с. Сапетня, с. Сеньчине, с. Сливино, с. Стара Богданівка, с. Степове, с. Суха Балка, с. Тернувате, с. Трихатське, с. Трихати, с. Ульянівка, с. Червоне Поле, с. Шостакове, с. Шурине, с. Ясна Поляна, п. Весняне, п. Жовтневе, п. Зелений Яр, п. Комсомольське, п. Маловарварівка, п. Надбузьке, п. Радгоспне, п. Радсад, п. Червоноармійське, п. Ясна Зоря

Арбузинський район
Код: 0 (5132) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Арбузинка  

Населені пункти:

смт Костянтинівка, с. Агрономія, с. Благодатне, с. Бузьке, с. Булацелове, с. Виноградний Яр, с. Вишневе, с. Воєводське, с. Воля, с. Зелена Поляна, с. Іванівка, с. Колос Добра, с. Любоіванівка, с. Мар'янівка, с. Новий Ставок, с. Новогригорівка, с. Новокрасне, с. Новомихайлівка, с. Новоселівка, с. Остапівка, с. Панкратове, с. Полянка, с. Рябоконеве, с. Садове, с. Семенівка, с. Шевченко, с. Шкуратове, п. Кавуни, п. Костянтинівка

Баштанський район
Код: 0 (5158) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Баштанка  

Населені пункти:

с. Архангельське, с. Виноградівка, с. Вільна Поляна, с. Горожене, с. Добра Криниця, с. Доброго, с. Доброкаменка, с. Єрмоловка, с. Зелений Гай (Кашперо-Миколаївська сільська рада), с. Зелений Гай (Новосергіївська сільська рада), с. Зелений Клин, с. Зелений Яр, с. Інгулка, с. Катеринівка, с. Кашперо-Миколаївка, с. Київське, с. Костянтинівка, с. Костичі, с. Леніне, с. Лобаріевка, с. Лисянка, с. Любарка, с. Мар'ївка, с. Мар'янівка, с. Михайлівка, с. Нове Життя, с. Новоолександрівка (Новоолександрівська сільська рада), с. Новоолександрівка (Єрмолівська сільська рада), с. Новобірзулівка, с. Новогеоргіївка, с. Новогорожене, с. Новоєгорівка, с. Новоіванівка, с. Новомар'ївка, с. Новопавлівка, с. Новопетрівка, с. Новосергіївка, с. Новоукраїнка, с. Новофонтанка, с. Відрадне, с. Піски, с. Плющівка, с. Привільне, с. Джерела, с. Світлицьке, с. Свобода, с. Старогорожене, с. Старосолдатське, с. Степанівка, с. Тарасівка, с. Трудове, с. Христофорівка, с. Червона Зірка, с. Червоний Став,

Березанський район
Код: 0 (5153) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Березанка  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Анатолівка, с. Андріївка, с. Андрієво-Зорине, с. Ганнівка, с. Бессарабка, с. Богданівка, с. Василівка, с. Вікторівка, с. Глибоке, с. Данилівка, с. Дмитрівка, с. Єлизаветівка, с. Журівка, с. Калабатіно, с. Кимівка, с. Коблево, с. Комісарівка, с. Червоне, с. Краснопілля, с. Ленінка, с. Лимани, с. Лиманське, с. Лугове, с. Любліно, с. Малахове, с. Марківка, с. Матіясове, с. Михайлівка, с. Морське, с. Новоподілля, с. Новоселівка, с. Новофедорівка, с. Попільне, с. Прогресівка, с. Рибаківка, с. Суходіл, с. Ташине, с. Тузли, с. Федорівка, с. Чапаєвка, с. Червона Українка, с. Червоний Поділ, с. Шмідтівка, с. Яблуня, п. Елеваторне (Василівська сільська рада), п. Елеваторне (Матіясовскій сільська рада), п. Крутоярка, п. Тронка

Березнегуватський район
Код: 0 (5158) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Березнегувате  

Населені пункти:

с. Біла Криниця, с. Василівка, с. Велике Артакове, с. Веселе, с. Веселий Кут, с. Ветрово, с. Висунськ, с. Зелений Гай, с. Кавказ, с. Калачова, с. Калинівка, с. Калуга, с. Лепетиха, с. Любомирівка, с. Маліївка, с. Маломихайлівське, с. Мурахівка, с. Новоолександрівка, с. Нововолодимирівка, с. Новогригорівка, с. Новоочаково, с. Новоросійське, с. Новосевастополь, с. Новосергіївка, с. Новоукраїнка, с. Озёровка, с. Відрадне, с. Петрівське, с. Петропавлівка, с. Пришиб, с. Романівка, с. Семенівка, с. Сергіївка, с. Соколівка, с. Татьяновка, с. Тернівка, с. Федорівка, с. Червонопілля, с. Червоний Став, с. Червоний Яр, с. Яковлівка, п. Березнегувате, п. Добре

Братський район
Код: 0 (5131) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Братське  

Населені пункти:

с. Ганнівка, с. Антонівка, с. Антонове, с. Антонопіль, с. Веселий Роздол, с. Вікторівка, с. Воронін, с. Висока Гора, с. Григорівка, с. Дарниця, с. Єгорівка, с. Єлизаветівка, с. Зелений Яр, с. Іллічівка, с. Кам'яно-Костувате, с. Кам'янопіль, с. Кам'януватка, с. Костувате, с. Красноярка, с. Крива Пустош, с. Кудрявське, с. Лісове, с. Макарове, с. Мирне, с. Миролюбівка, с. Михайлівка, с. Михайло-Жуково, с. Мостове, с. Надеждівка, с. Миколаївка, с. Нікольське, с. Новоолександрівка, с. Новоолексіївка, с. Новокостянтинівка, с. Новомар'ївка, с. Новопетрівка, с. Новофедорівка, с. Обухівка, с. Озеринівка, с. Орлове Поле, с. Павлодарівка, с. Петрівка 1-я, с. Петрівка 2-я, с. Петропавлівка, с. Прищепівка, с. П'ятихатки, с. Сергіївка, с. Сергіївське, с. Соколівка, с. Тимофіївка, с. Трудолюбівка, с. Українець, с. Ульянівка, с. Цибульки, с. Шевченко, с. Щорса, с. Юр'ївка, с. Ясна Поляна, п. Людмилівка

Веселинівський район
Код: 0 (5163) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Веселинове  

Населені пункти:

смт Кудрявцівка, с. Бондарівка, с. Бузоварово, с. Варюшине, с. Весняна Квітка, с. Виноградівка, с. Воронівка, с. Гамове, с. Градівка, с. Григорівка, с. Зоря, с. Звенигородка, с. Зелене, с. Іванівка (Кубрякскій сільська рада), с. Іванівка (Лубенський сільська рада), с. Калинівка, с. Катеринівка, с. Києво-Олександрівське, с. Колосівка, с. Кременівка, с. Кубряки, с. Кутузовка, с. Луб'янка, с. Михайлівка, с. Миколаївка, с. Новий Степ, с. Нововоскресенка, с. Новогригорівка, с. Новокатеринівка, с. Новомиколаївка, с. Новопавлівка, с. Новосвітлівка, с. Новосілка, с. Новий Городок, с. Первісток, с. Петрівка, с. Піщаний Брід, с. Поділля, с. Подолянка, с. Покровка, с. Поріччя, с. Райдолина, с. Ставки, с. Староолексіївка, с. Степанівка, с. Суха Балка, с. Ульяново, с. Урсолівка, с. Федорівка, с. Широколанівка, с. Штукар, п. Мостове, п. Миколаєве

Вознесенський район
Код: 0 (5134) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Вознесенськ  

Населені пункти:

смт Олександрівка, с. Актово, с. Андрійчикове, с. Бакай, с. Білоусівка, с. Бузьке, с. Василівка, с. Веселий Роздол, с. Вокзал, с. Вільний Яр, с. Воронівка, с. Глюгово, с. Григорівське, с. Дмитрівка, с. Дорошівка, с. Зоря, с. Кам'яна Балка, с. Криворучка, с. Малосолоне, с. Манне, с. Мартинівське, с. Новобілоусівка, с. Новогригорівка, с. Нове, с. Новопристань, с. Новоукраїнка, с. Очаківське, с. Прибужани, с. Раково, с. Рацинська Дача, с. Рюмівське, с. Солдатське, с. Степове, с. Таборівка, с. Трикратне, с. Трикрати, с. Троїцьке, с. Трудове, с. Червоні Кошари, с. Шевченко, с. Щербані, с. Щербанівське, с. Яструбинове, п. Вознесенське, п. Мартинівське, п. Новосілка, п. Тімірязєвка

Врадіївський район
Код: 0 (5135) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Врадіївка  

Населені пункти:

с. Адамівка, с. Бєляєво, с. Бобрик, с. Богемка, с. Болгарка, с. Великовеселе, с. Веселий Лан, с. Гражданівка, с. Гуляницьке, с. Доброжанівка, с. Жовтневе, с. Захарівка, с. Зимницьке, с. Іванівка, с. Йосипівка, с. Капітанка, с. Ковалівка, с. Красновка, с. Краснопіль, с. Кумарі, с. Макєєва, с. Мала Врадіївка, с. Мар'янівка, с. Михайлівка, с. Новоолексіївка, с. Нововасилівка, с. Новогригорівка, с. Новомиколаївське, с. Новопавлівка, с. Острогірське, с. Сирове, с. Тарасівка, с. Федорівка, с. Филимонівка, с. Шевченко, с. Юр'ївка

Доманівський район
Код: 0 (5152) XX-XXX

Адмін. центр:

Доманівка  

Населені пункти:

с. Акмечетські Ставки, с. Олександрівка, с. Олександродар, с. Анетівка, с. Антонівка, с. Богданівка, с. Богданівське, с. Веселе, с. Вікторівка, с. Виноградний Сад, с. Володимирівка, с. Воля, с. Горянка, с. Грибоносове, с. Панянка, с. Довженки, с. Довжанка, с. Жовтневе, с. Забари, с. Зброшкове, с. Зелений Гай, с. Зелений Яр, с. Іванівка, с. Івано-Федорівка, с. Ізбашівка, с. Казаринське, с. Калинівка, с. Козубівка, с. Копані, с. Копи, с. Коштове, с. Кузнецово, с. Куйбишевка, с. Лідіївка, с. Маринівка, с. Мар'ївка, с. Мостове, с. Миколаївка, с. Новокантакузівка, с. Новолекарское, с. Новоселівка, с. Першотравневка, с. Петрівка, с. Прибужжя, с. Пташине, с. Сила, с. Суха Балка, с. Счастливка, с. Трудолюбівка, с. Фрунзе, с. Царедарівка, с. Червона Поляна, с. Червоний Київ, с. Чернігівка, с. Чорталка, с. Шевченко, с. Широкі Криниці, с. Щуцьке

Єланецький район
Код: 0 (5159) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Єланець  

Населені пункти:

с. Богодарівка, с. Братолюбівка, с. Горбок, с. Велідарівка, с. Великосербулівка, с. Веселий Поділ, с. Водяне, с. Водяно-Лорине, с. Возсіятське, с. Громадянка, с. Григорівка, с. Дружелюбівка, с. Іванівка, с. Калинівка, с. Кам'янка, с. Ковалівка, с. Крутоярка, с. Куйбишевка, с. Малодворянка, с. Маложенівка, с. Малосербулівка, с. Малоукраїнка, с. Михайлівка, с. Новоолександрівка, с. Нововасилівка, с. Нововолодимирівка, с. Новомиколаївка, с. Новоявленка, с. Ольгопіль, с. Півні, с. Покровка, с. Притулок, с. Семенівка, с. Уральське, с. Федоро-Михайлівка, с. Ясногородка

Казанківський район
Код: 0 (5164) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Казанка  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Андріївка, с. Білівка, с. Бурячки, с. Великоолександрівка, с. Велікофёдоровка, с. Вербове, с. Весела Балка, с. Веселий Кут, с. Володимирівка, с. Хвиля, с. Воля, с. Дмитрівка, с. Дмитро-Білівка, с. Жовтень, с. Зоря, с. Каширівка, с. Козловка, с. Кротівка, с. Лагодівка, с. Лазарівка, с. Лозове, с. Любомирівка, с. Малофёдоровка, с. Мар'янівка, с. Мотрона-Василівка, с. Михайлівка, с. Невдале, с. Миколаївка, с. Миколо-Гулак, с. Нова Висунь, с. Новоолександрівка, с. Новоблакитне, с. Нововасилівка, с. Нововолодимирівка, с. Новогригорівка, с. Новоданилівка, с. Новолазарівка, с. Новосілля, с. Новоскелюватка, с. Новоукраїнка, с. Новофедорівка, с. Новочудневе, с. Павлівка, с. Панасівка, с. Петрово-Висунське, с. Пищевиця, с. Покровка, с. Привілля, с. Романівка, с. Ропове, с. Сергіївка, с. Скобелеве, с. Слобідка, с. Суходілля, с. Тарасівка, с. Тернове, с. Троїцько-Сафоново, с. Троянка, с. Утішне, с. Червона Знам'янка, с. Червона Новоселівка, п. Висунь, п. Добр

Кривоозерський район
Код: 0 (5133) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Криве Озеро  

Населені пункти:

с. Багачівка, с. Берізки, с. Бурилово, с. Велика Мечетня, с. С.Голоскове, с. Красненьке, с. Криве Озеро Друге, с. Курячі Лози, с. Леніне, с. Луканівка, с. Мазурове, с. Мала Багачівка, с. Мала Мечетня, с. Михалкове, с. Миколаївка, с. Ониськове, с. Очеретня, с. Секретарка, с. Сорочинка, с. Тернувате, с. Токарівка, с. Тридуби, п. Іванівка, п. Климівка, п. Купріянівка, п. Червоний Орач

Новобузький район
Код: 0 (5151) XX-XXX

Адмін. центр:

м Новий Буг  

Населені пункти:

с. Анастасівка, с. Ганнівка, с. Антонівка, с. Баратівка, с. Білоцерківка, с. Березнегуватське, с. Богомази, с. Веселий Поділ (Березнегуватський сільська рада), с. Веселий Поділ (Новомиколаївська сільська рада), с. Володимиро-Павлівка, с. Володимирівка, с. Вільне Запоріжжя, с. Григорівка, с. Діброва, с. Добра Воля, с. Єфремівка, с. Жовтневе (Вільнозапорізька сільська рада), с. Жовтневе (Вільнозапорізька сільська рада), с. Загальна Користь, с. Кам'яне, с. Лоцкино, с. Майорівка, с. Майське, с. Максимівка, с. Мала Ганнівка, с. Миролюбівка, с. Новоантонівка, с. Нововасилівка, с. Новогригорівка, с. Новоданилівка, с. Новодмитрівка, с. Новокостянтинівка, с. Новомихайлівка, с. Новомиколаївка, с. Новопетрівка, с. Новополтавка, с. Новорозанівка, с. Новоселівка, с. Новосілля, с. Новохристофорівка, с. Новоюр'ївка, с. Вівсянівка, с. Павлівка, с. Пархомівка, с. Пелагіївка, с. Петрівка, с. Показне, с. Привільнянське, с. Розанівка, с. Симонівка, с. Софіївка, с. Трояни, с. Ульянівка, с.

Новоодеський район
Код: 0 (5167) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Нова Одеса  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Антонівка, с. Артемівка, с. Баловне, с. Бузьке, с. Веселе, с. Воронцовка, с. Гребеники, с. Гур'ївка, с. Димівське, с. Зайве, с. Зарічне, с. Кам'янка, с. Кандибине, с. Карлівка, с. Київське, с. Кіровка, с. Костянтинівка, с. Криворіжжя, с. Михайлівка, с. Новоолександрівське, с. Новоінгулка, с. Новоматвеевское, с. Новомиколаївка, с. Новопавлівка, с. Новопетрівське, с. Новосафронівка, с. Новошмідтівка, с. Остапівка, с. Острівське, с. Піски, с. Підлісне, с. Себине, с. Сільвестрівське, с. Суворовка, с. Сухий Єланець, с. Троїцьке, с. Ульянівка, с. Червоноволодимирівка, с. Ясна Поляна, п. Дільниче

Очаківський район
Код: 0 (5154) XX-XXX

Адмін. центр:

м Очаків  

Населені пункти:

с. Баланово, с. Березань, с. Благодатне, с. Василівка, с. Володимирівка, с. Дмитрівка, с. Дніпровське, с. Жовтень, с. Іванівка, с. Їжицьке, с. Кам'янка, с. Каталіно, с. Козирка, с. Куцуруб, с. Лиманне, с. Матросовка, с. Михайлівка, с. Нове, с. Осетровка, с. Острівка, с. Парутине, с. Покровка, с. Покровське, с. Прибузьке, с. Солончаки, с. Червоне Парутине, с. Чорноморка, с. Шевченко, с. Яселка, п. Рівне

Первомайський район
Код: 0 (5161) XX-XXX

Адмін. центр:

м Первомайськ  

Населені пункти:

смт Підгородня, с. Бандурка, с. Богослівка, с. Болеславчик, с. Брод, с. Вербова Балка, с. Гаївське, с. Генівка, с. Грушівка, с. Довга Пристань, с. Жовтневе, с. Зелена Левада, с. Зелені Кошари, с. Кам'яна Балка, с. Кам'яний Міст, с. Катеринка, с. Коломіївка, с. Кінецьпіль, с. Кримка, с. Кумарі, с. Куріпчине, с. Лозуватка, с. Лукашівка, с. Лиса Гора, с. Львів, с. Мигія, с. Мічуріне, с. Новоандріївка, с. Новопавлівка, с. Петрівка, с. Підгір'я, с. Полтавка, с. Романова Балка, с. Світоч, с. Синюхин Брід, с. Соколівка, с. Софіївка, с. Станіславчик, с. Старі Кошари, с. Степківка, с. Степове, с. Тарасівка, с. Чаусове, с. Чаусове 2-е, с. Шевченко, п. Бандурка, п. Єрмолаївка, п. Іванівка, п. Кам'яний Міст, п. Новоолександрівка, п. Садибне

Снігурівський район
Код: 0 (5136) XX-XXX

Адмін. центр:

м Снігурівка  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Афанасьевка, с. Баратівка, с. Безіменне, с. Богородицкое, с. Бурханівка, с. Вавілово, с. Василівка, с. Великопілля, с. Виноградне, с. Галаганівка, с. Горохівське, с. Гречанівка, с. Гуляйгородок, с. Євгенівка, с. Єлизаветівка, с. Івано-Кепине, с. Киселівка, с. Кобзарці, с. Куйбишеве, с. Лиманці, с. Любимівка, с. Любине, с. Максимівка, с. Михайлівка, с. Нововасилівка, с. Новокиївка, с. Новокондакове, с. Новопавлівське, с. Новопетрівка, с. Новософіївка, с. Новотимофіївка, с. Новий Шлях, с. Павлівка, с. Павло-Мар'янівка, с. Першотравневе, с. Петропавлівське, с. Покровське, с. Романово-Булгакове, с. Тамарине, с. Трудолюбівка, с. Червона Долина, с. Червона Зірка, с. Червоний Промінь, с. Шмідтове, с. Юр'ївка, п. Васильки, п. Галаганівка, п. Знам'янка, п. Червоний Прапор, п. Поляна, п. Радгоспне, п. Садове, п. Світла Дача, п.