Сумська область - телефонні коди

L1 Рекламний текст вартість 480 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L2 Рекламний текст вартість 460 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L3 Рекламний текст вартість 440 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 420 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

L4 Рекламний текст вартість 400 грн/ місяць. Мінімальний період 3 міс.

далi...

м.Суми (шестіізначний номер)
Код: 0 (542) XX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

м.Суми  

Населені пункти:

м.Суми

Сумський район
Код: 0 (542) XX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

м.Суми  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Олексіївка, с. Андріївка, с. Барвінкове, с. Басівка, с. Бездрик, с. Біловоди, с. Білоусівка, с. Бітіца, с. Бондарівщина, с. Бровкове, с. Бурчак, с. Буцикове, с. Вакалівщина, п. Варачине, с. Васюківщина, с. Велика Чернеччина, с. Великі Вільми, с. Великий Яр, с. Вербове, с. Верхня Сироватка, с. Веселівка, с. Визирівка, с. Володимирівка, с. Водолаги, с. Глиняне, с. Головашівка, с. Гірське, с. Графське, с. Гриценкове, с. Даценківка, с. Дзержинське, с. Єлисеєнкове, с. Жовтневе, с. Журавка, с. Закумське, с. Залізняк, п. Захарівське, с. Зацарне, с. Зелена Роща, с. Зелений Гай, п. Іволжанське, с. Капітанівка, с. Кардашівка, с. Кекине, п. Кияниця, с. Кіндратівка, с. Кононенкове, с. Костянтинівка, с. Корчаківка, с. Косівщина, с. Кровна, с. Лікарське, с. Ленінське, с. Линтварівка, с. Липняк, с. Локня, с. Любачеве, с. Малі Вільми, с. Мар'ївка, с. Миловидівка, с. Могриця, с. Москалівщина, с. Надточіїве, с. Над'ярне, с. Нижня Сироватка, смт Низи, с. Микол

Охтирський район
Код: 0 (5446) XX-XXX

Адмін. центр:

м Охтирка  

Населені пункти:

с. Аврамківщина, с. Бакирівка, с. Бандури, с. Бідани, с. Борзівщина, с. Бугрувате, с. Будне, с. Буймерівка, с. Буро-Рубанівка, с. Бурячиха, с. Вербове, с. Веселий Гай, с. Восьме Березня, с. Всадки, с. Висока, с. В'язове, с. Гай-Мошенка, с. Гнилиця, с. Горяйстівка, с. Грінченкове, с. Грунь, с. Грунька, с. Гусарщина, с. Доброславівка, с. Довжик, с. Духовниче, с. Жолоби, с. Жовтневе, с. Журавне, с. Закаблуки, с. Залісне, с. Івахи, с. Іллічівка, с. Комиші, с. Кардашівка, с. Карпилівка, с. Качанівка, с. Климентове, с. Комарівка, с. Коновалик, с. Корабельське, с. Кударі, с. Кудряве, с. Куземин, с. Лантратівка, с. Лимареве, с. Литовка, с. Лутище, с. Лисе, с. Мала Павлівка, с. Манчичі, с. Михайленкове, с. Молодецьке, с. Мошенка, с. Неплатине, с. Миколаївка, с. Нове, с. Новозбудоване, с. Овчаренко, с. Озера, с. Оленинське, с. Олешня, с. Пасіки, с. Перелуг, с. Перемога, с. Піски, с. Піонер, с. Пластюки, с. Підлозіївка, с. Поділ, с. Пологи, с. Попелівщина, с. Пилівка, с. П'яткине, с

Білопільський район
Код: 0 (5443) XX-XXX

Адмін. центр:

м Білопілля  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Олексенки, п. Комори, с. Ганнівка-Вирівська, с. Ганнівка-Тернівська, с. Ганнівське, с. Аркавське, с. Атинське, с. Бабаківка, с. Баїха, с. Бакша, с. Барило, с. Бєлани, с. Біликівка, с. Біловишневе, с. Безсалівка, с. Безсокирне, с. Бобрик, с. Бубликове, с. Будки, с. Бутовщина, с. Валіївка, с. Василівщина, с. Верхосулка, с. Веселе, с. Вири, с. Волфине, м Ворожба, с. Воронін, с. Воронівка, с. Гезівка, с. Гирине, с. Головачі, с. Голишівське, с. Горобівка, с. Гостинне, с. Гуринівка, с. Дігтярне, с. Дудченки, с. Жолобок, смт Жовтневе, с. Зарічне, с. Зелене, п. Зоряне, с. Йосипове, с. Іскрисківщина, п. Калинівка, с. Кальченки, с. Кандибине, с. Катеринівка, с. Кисла Дубина, с. Коваленки, с. Комарицьке, с. Коршачина, с. Котенки, с. Кравченкове, с. Крижик, с. Курасове, с. Куянівка, п. Лідине, с. Лохня, с. Луциківка, с. Макіївка, с. Максимівщина, с. Марківка, с. Мар'янівка, с. Машаро, с. Мирлоги, с. Мороча, с. Москаленки, с. Мукіївка, с. Нагірнівка, с. Неску

Буринський район
Код: 0 (5454) XX-XXX

Адмін. центр:

м Буринь  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Атаманське, с. Біжівка, с. Болотівка, с. Бондарі, с. Бошівка, с. Бурики, с. Верхня Сагарівка, с. Вікторинівка, с. Вишневий Яр, с. Вознесенка, с. Воскресенка, с. Гатка, с. Гвинтове, с. Голуби, с. Дичина, с. Дмитрівка, с. Дяківка, п. Жовтневе, с. Жуковка, с. Ігорівка, с. Карпенкове, с. Клепали, с. Коновалово, с. Коренівка, п. Кошарське, с. Кубракове, п. Леонтіівка, с. Михайлівка, с. Молодівка, с. Нечаївка, с. Нижня Сагарівка, с. Миколаївка, с. Нова Олександрівка, с. Новий Світ, с. Нотаріусівка, с. Пасьовини, с. Піски, с. Романчукове, с. Сапушине, с. Слобода, с. Сніжки, с. Сорока, п. Сорочинське, с. Степанівка, с. Суховерхівка, с. Темне, с. Тимофіївка, с. Успенка, с. Харченки, с. Хустянка, с. Чалищівка, с. Червона Слобода, с. Черепівка, с. Чернеча Слобода, с. Чумаково, с. Шевченкове, с. Шкуматове, с. Шпокалка, с. Ярове

Великописарівський район
Код: 0 (5457) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Велика Писарівка  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Березівка, с. Братениця, с. Веселе, с. Володимирівка, с. Вільне, с. Злодійське, с. Вищевеселе, с. Дмитрівка, с. Добрянське, с. Дружба, с. Їздецьке, с. Заводське, с. Іванівка, с. Катанське, с. Катеринівка, смт Кириківка, с. Комсомолець, с. Копійки, с. Крамчанка, с. Лугівка, с. Лукашівка, с. Майське, с. Петрівське, с. Пожня, с. Поповка, с. Радянське, с. Росоші, с. Горобина, с. Сидорова Яруга, с. Солдатське, с. Спірне, с. Станичне, с. Стрілецька Пушкарка, с. Тарасівка, с. Шевченкове, с. Широкий Берег, с. Шуров, с. Яблучне, с. Ямне

Глухівський район
Код: 0 (5444) XX-XXX

Адмін. центр:

м Глухів  

Населені пункти:

с. Баничі, с. Баранівка, с. Бачівськ, с. Біла Береза, с. Білокопитове, с. Береза, с. Бобилівка, п. Будівельний, с. Будища, с. Вікторове, с. Вишеньки, с. Вознесенське, с. Вовківка, с. Вільна Слобода, с. Годунівка, с. Горіле, с. Гудове, с. Гута, с. Долина, с. Дунаєць, с. Емадикіно, с. Жалківщина, с. Заруцьке, с. Землянка, с. Іващенкове, с. Іонине, с. Калюжне, с. Катеринівка, с. Клочківка, с. Комарівка, с. Кореньок, с. Кравченкове, с. Кривенкове, с. Кучерівка, с. Кушкине, с. Лужки, с. Мала Слобідка, с. Мацкове, с. Масензівка, с. Москаленки, с. Муравейня, с. Нарбутівка, с. Некрасове, с. Обкладинки, с. Відрадне, с. Первомайське, с. Перемога, с. Перше Травня, с. Петропавлівська Слобода, с. Полошки, с. Поповщина, с. Потапівка, с. Привілля, с. Пустогород, с. Сваркове, с. Семенівка, с. Сидорівка, с. Слоут, с. Смоліне, с. Смикарівка, с. Сопич, с. Соснівка, с. Старикове, с. Студенок, с. Сутиски, с. Суходіл, с. Товстодубове, с. Тополя, с. Уздиця, с. Уланове, с. Фотовиж, с. Харьковка,

Конотопський район
Код: 0 (5447) XX-XXX

Адмін. центр:

м Конотоп  

Населені пункти:

с. Андріївське, с. Анютине, п. Білозерка, п. Білоусівка, с. Дбайливе, с. Бондарі, с. Бочечки, с. Броди, с. Великий Самбір, с. Вирівка, с. Вишневе, с. Вовчик, с. Вільне, с. В'язове, с. Гамаліївка, с. Грузьке, с. Гути, с. Дептівка, с. Дубинка, смт Дубов'язівка, с. Духанівка, с. Жигайлівка, с. Жовтневе, с. Жолдаки, п. Заводське, п. Залізничне, с. Землянка, с. Козацьке, с. Калішенково, с. Капітанівка, с. Карабутове, с. Коханівка, с. Кошари, с. Червоне, с. Крупське, с. Кузьки, с. Лебедєве, с. Лисогубівка, с. Малий Самбір, с. Мар'янівка, с. Мельня, с. Михайло-Ганнівка, с. Нехаївка, с. Нечаївське, с. Нове, с. Новомутин, с. Новоселівка, с. Озаричі, с. Пекарі, с. Першотравневе, п. Розплідник, с. Полтавка, с. Поповка, с. Привокзальне, с. Прилужжя, с. Присейм'я, с. Раки, с. Рокитне, с. Савойське, с. Салтикове, с. Сарнавщина, с. Сахни, с. Селище, с. Семяновка, с. Совинка, с. Соснівка, с. Таранське, с. Тернівка, п. Тополине, с. Торговиця, с. Тулушка, с. Турутине, с. Ульянівка, с. Фе

Краснопільський район
Код: 0 (5459) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Краснопілля  

Населені пункти:

с. Олександрія, с. Барилівка, с. Бранцівка, с. Велика Рибиця, с. Великий Бобрик, с. Великий Прикол, с. Верхня Пожня, с. Веселе, с. Виднівка, с. Воропай, с. Висока, с. Гапонівка, с. Глибне, с. Гнилиця, с. Грабовське, с. Грунівка, с. Думівка, с. Запсілля, с. Земляне, с. Івахнівка, п. Кам'яне, с. Лісове, с. Лозове, п. Майське, с. Мала Рибиця, с. Малий Бобрик, с. Марченки, с. Мар'їно, с. Мезеновка, с. Миропілля, сел. Миропільське, с. Михайлівка, с. Михайлівське, с. Мозкова, с. Наумівка, с. Новоолександрівка, с. Новодмитрівка, с. Окоп, с. Осоївка, с. Петрушівка, с. Покровка, с. Поповка, с. Порозок, с. Проходи, с. Рясне, с. Самотоївка, с. Сінне, с. Славгород, с. Степок, с. Таратутине, с. Тур'я, смт Угроїди, с. Хвойне, с. Хмелівка, с. Чернеччина, с. Юсупівка, с. Ясенок

Кролевецький район
Код: 0 (5453) XX-XXX

Адмін. центр:

м Кролевеёц  

Населені пункти:

с. Алтинівка, с. Антонівка, с. Артюхове, с. Білогриве, с. Безкровне, с. Боцманів, с. Буйвалове, с. Бистрик, с. Васильківщина, с. Веселі Гори, с. Воргол, с. Воронцове, с. Горохове, с. Гречкине, с. Грибаньове, с. Грузьке, с. Губарівщина, с. Дідівщина, с. Добротове, с. Дубовичі, с. Жабкине, с. Заболотове, с. Загорівка, с. Зазірки, с. Заріччя, с. Заруддя, с. Калашинівка, с. Камінь, с. Кащенкове, с. Ковбасине, с. Хрещатик, с. Кубахове, с. Лапшине, с. Ленінське, с. Литвиновичі, с. Локня, п. Луч, с. Любитове, с. Майорівка, с. Марухи, с. Медведеве, п. Мирне, с. Мостище, с. Мутин, с. Ніжинське, с. Неровнине, с. Миколаєнкове, с. Новоселиця, с. Обтовому, с. Отрохове, с. Папкин, с. Пасіка, с. Перемога, с. Петрівка, с. Піонерське, с. Пиротчине, с. Погорілівка, с. Покровське, с. Прогрес, с. Ретик, с. Реутинці, с. Сажалки, с. Свидня, с. Соломашине, с. Срібровщина, с. Тарасівка, с. Терехове, с. Тулиголове, с. Хоменкове, с. Червона Гірка, с. Червоний Ранок, с. Шлях, с. Ярове, с. Ярос

Лебединський район
Код: 0 (5445) XX-XXX

Адмін. центр:

м Лебедин  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Олексіївка, с. Байрак, с. Барабашівка, с. Басівщина, с. Березів Яр, с. Бишкинь, с. Боброве, с. Бойки, с. Боровенька, с. Будилка, с. Букати, с. Бурівка, с. Валки, с. Василівка, с. Великі Луки, с. Великий Вистороп, с. Вершина, с. Влізьки, с. Ворожба, с. Галушки, с. Гамаліївка, с. Гарбарі, с. Гарбузівка, с. Голубівка, с. Гірки, с. Грабці, с. Грамине, с. Гринцеве, с. Грицини, с. Грунь, с. Грушеве, с. Гудимівка, с. Гутницьке, с. Даценківка, с. Дегтяр, с. Деркачі, с. Дмитрівка, с. Дремлюги, с. Дружне, с. Жовтневе, с. Забуги, сел. Залізничне, с. Зелений Гай, с. Калюжне, с. Кам'яне, с. Караван, с. Катеринівка, с. Кердилівщина, с. Ключинівка, с. Коломійці, с. Комісарівка, с. Корчаться, с. Костєв, с. Кулики, с. Куличка, с. Курган, с. Курилівка, с. Ленінське, с. Лифине, с. Лободівщина, с. Лозово-Грушеве, с. Ляшки, с. Майдаки, с. Малий Вистороп, с. Маньки, с. Мартинці, с. Марусенкове, с. Межиріч, п. Мирне, с. Миронівщина, с. Михайлівка, с. Московський Бобрик,

Липоводолинський район
Код: 0 (5452) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Липова Долина  

Населені пункти:

с. Антоненкове, с. Аршуки, с. Байрак, с. Беєве, с. Беєве-Комуна, с. Берестівка, с. Бугаївка, с. Бухалово, с. Велика Лука, с. Великий Ліс, с. Весела Долина, с. Веселе, с. Вовкове, с. Воропаї, с. Галаєвець, с. Голуби, с. Грабщина, с. Греки, с. Гришки, с. Довга Лука, с. Довжик, с. Іванівка, п. Калінінське, с. Капустинці, с. Карпці, с. Кимличка, с. Клюси, с. Колісники, с. Коломійцева Долина, с. Колядинець, с. Костяни, с. Коцупіевка, с. Куплеваха, с. Легуші, с. Липівка, с. Липівське, с. Лучка, с. Макіївське, с. Мар'янівка, с. Мельниково, с. Московське, с. Нестеренки, с. Новосеменівка, с. Олещенкове, с. Панасівка, с. Побиванка, с. Поділки, с. Підставки, с. Потопиха, с. Рудоман, с. Русанівка, с. Саї, с. Семенівка, с. Синівка, с. Слобідка, с. Столярове, с. Стягайлівка, с. Тарасенки, с. Товсте, с. Хоменкове, с. Червона Долина, с. Червоногірка, с. Чирвине, с. Яганівка, с. Яловий Окіп, с. Яснопільщина

Недригайлівський район
Код: 0 (5455) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Недригайлів  

Населені пункти:

с. Якименки, с. Баба, с. Бабакове, с. Білоярське, с. Берізки, с. Березняки, с. Бесідівка, с. Біж, с. Бороданове, с. Брідок, с. Вакулки, с. Велика Діброва, с. Великі Будки, с. Весногірське, с. Віхове, с. Володимирівка, с. Гаврики, с. Гай, с. Голубці, с. Городище, с. Горькове, с. Гринівка, с. Дараганове, с. Дігтярівка, с. Дегтярка, с. Деркачівка, с. Долина, с. Дремове, с. Жовтневе, с. Закроівщина, с. Засулля, с. Зеленківка, с. Зелене, с. Зелений Гай, с. Іваниця, с. Комишанка, с. Кинашове, с. Кірове, с. Клин, с. Ковшик, с. Козельне, с. Константинов, с. Коренево, с. Коровинці, с. Коритище, с. Косенки, с. Кулішівка, с. Курмани, с. Кушніри, с. Лаврове, с. Лахнівщина, с. Лікарівщина, с. Луки, с. Мазне, с. Малі Будки, с. Маршали, с. Мелешківка, с. Мірки, с. Мухувате, смт Недригайлів, с. Нелени, с. Немудруї, с. Овеча, сел. Озерне, с. Вільшана, с. Омелькове, с. Гострий Шпиль, с. Перекір, с. Польове, с. Пушкарщина, с. П'ятидуб, с. Ракова Січ, с. Реви, с. Рубанка, с. Саї

Путивльський район
Код: 0 (5442) XX-XXX

Адмін. центр:

м Путивль  

Населені пункти:

с. Білогалиця, с. Бобине, с. Бояро-Лежачі, с. Бруски, с. Бунякине, с. Бувалине, с. Вегерівка, с. Веселе, с. Волокитине, с. Волинцеве, п. Волинцівське, с. Воронівка, с. Вощинін, с. В'язенка, с. Вятка, с. Голубкове, с. Гірки, с. Дорошівка, с. Спеки, с. Зінове, с. Зозулине, с. Іванівка, с. Іванівське, с. Ильинское, с. Кагань, с. Козаче, с. Кардаші, с. Князівка, с. Козловка, с. Корольки, с. Котовка, с. Кочерги, с. Червоне, с. Гурток, с. Кубареве, с. Курдюмове, с. Латишівка, с. Линове, с. Мазівка, с. Малушине, с. Манухівка, с. Мачулища, с. Мінакове, с. Мишутине, с. Нова Слобода, с. Нова Шарпівка, п. Новослобідське, с. Нові Гончарі, с. Окоп, с. Жовтневе, с. Оріхівка, п. Партизанський, с. Пересипання, с. Пішкове, с. Пищикове, с. Плахівка, с. Плотникове, с. Почепці, с. Ставки, с. Ревякін, с. Рівне, с. Ротівка, с. Роща, с. Руднєво, с. Сафонівка, с. Сахарове, с. Свобода, с. Селезнівка, с. Сімейкине, с. Скуносове, с. Солнцево, с. Соловйове, с. Спадщина, с. Стара Шарпівка, с. Стар

Роменський район
Код: 0 (5448) XX-XXX

Адмін. центр:

м.Ромни  

Населені пункти:

с. Авраменкове, с. Якимович, с. Олексіївка, с. Анастасівка, с. Андріївка, с. Андріяшівка, с. Артюхівка, с. Басівка, с. Бацмани, с. Біловод, п. Біловодське, с. Бессарабка, с. Бобрик, с. Бойкове, с. Борозенка, с. Братське, с. Бурбине, с. Василівка, с. Ведмеже, с. Велика Бутівка, с. Великі Бубни, с. Великі Будки, с. Велике, с. Весела Степ, с. Володимирівка, с. Вовківці, с. Волошнівка, с. Вощилиха, с. В'юнне, с. Гаї, с. Галенкове, с. Галка, с. Герасимівка, с. Глинськ, с. Голінка, с. Горове, с. Гришине, с. Губське, с. Гудими, с. Дзеркалька, п. Діброва, с. Долгополовка, с. Дубина, с. Житне, с. Загребелля, с. Заїзд, с. Заклимок, с. Закубанка, с. Залатиха, с. Залуцьке, с. Заріччя, с. Заруддя, с. Зеленівщина, с. Зінове, с. Зюзюки, с. Калинівка, с. Кашпури, с. Коновали, с. Кононенкове, с. Коржі, с. Королівщина, с. Косарівщина, с. Кропивинці, с. Хрещатик, с. Кузьменкове, с. Левондівка, с. Левченки, с. Лісківщина, с. Локня, с. Лукашеве, с. Луценкове, с. Мале, с. Малі Бубни, с. Малярів

Середино-Будський район
Код: 0 (5451) XX-XXX

Адмін. центр:

м Середина-Буда  

Населені пункти:

с. Боровичі, с. Василівка, с. Василівське, с. Велика Берізка, с. Винторівка, с. Гаврилова Слобода, с. Голубівка, с. Гутко-Ожинка, с. Демченкове, с. Жихове, с. Журавка, с. Заріччя, смт Зноб-Новгородське, с. Зноб-Трубчевська, с. Кам'янка, с. Карпеченкове, с. Кім, с. Красичка, с. Красноярське, п. Червоний Прогрес, с. Кренидівка, с. Кривоносівка, с. Кудоярове, с. Кустине, с. Лісове, с. Лісова Поляна, с. Луг, с. Лукашенківське, с. Любахове, с. Люте, с. Мефодівка, с. Нова Гута, с. Нова Спарта, с. Нововасилівка, с. Нововолодимирівка, с. Очкине, с. Перемога, с. Пигарівка, с. Поліське, с. Порохонь, с. Ріг, с. Рожковичі, с. Ромашкове, п. Рудак, с. Рудня, п. Свердлове, с. Сорокино, с. Стара Гута, с. Стягайлівка, с. Ситне, с. Таборище, с. Троїцьке, с. Українське, с. Вулиця, с. Уралове, с. Хильчичі, с. Хлібороб, с. Червоне, с. Чернацьке, с. Чигин, с. Шалимівка, с. Ясна Поляна

Тростянецький район
Код: 0 (5458) XX-XXX

Адмін. центр:

м Тростянець  

Населені пункти:

с. Алексино, с. Артемо-Растівка, с. Білка, с. Боромля, с. Братське, с. Буймер, с. Вишневе, с. Волков, с. Градське, с. Гребениківка, с. Грузьке, с. Дернове, с. Жигайлівка, с. Зарічне, с. Золотарівка, с. Зубівка, с. Кам'янецьке, с. Кам'янка, с. Криничне, п. Лісове, с. Лучка, с. Люджа, с. Мартинівка, с. Машкове, с. Мащанка, с. Мозкова, с. Набережне, с. Микитівка, с. Ницаха, с. Новгородське, с. Новоселівка, с. Новоукраїнка, с. Оводівка, с. Пархомівка, с. Першотравневе, с. Печини, с. Поляне, сел. Радгоспне, с. Рябівка, с. Савелово, с. Семереньки, с. Скрягівка, с. Станова, с. Тучне, с. Хвощова, с. Шевченків Гай

Шосткинський район
Код: 0 (5449) XX-XXX

Адмін. центр:

м Шостка  

Населені пункти:

с. Бензики, с. Богданка, с. Богданівка, с. Великий Ліс, с. Вовна, смт Вороніж, с. Гамаліївка, с. Глазова, с. Гудівщина, с. Гуково, с. Дібрівка, с. Заболотне, с. Івот, с. Каліївка, с. Клишки, с. Ковтунове, с. Коротченкове, с. Крупець, с. Курдюмівка, с. Лісове, с. Лушники, с. Макове, с. Масиків, с. Миронівка, с. Московське, с. Ображіївка, с. Остроушки, с. Пирогівка, с. Свірж, с. Собіч, с. Собичеве, с. Солотвино, с. Тиманівка, с. Холодівщина, с. Чапліївка, с. Чорні Лози, с. Шкирманівка

Ямпільський район
Код: 0 (5456) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Ямпіль  

Населені пункти:

с. Олександрівське, с. Антонівка, с. Базелівщина, с. Белица, с. Бугор, с. Василець, с. Веселий Гай, с. Воздвиженське, с. Гирине, с. Говорунове, с. Гремячка, с. Дем'янівка, с. Деражня, с. Діброва, с. Довжик, с. Дорошенкове, с. Дорошівка, м Дружба, с. Зелена Діброва, с. Зорине, с. Івотка, с. Імшана, с. Княжичі, с. Комінтерн, с. Косинське, с. Ломленка, с. Майське, с. Марчихина Буда, п. Неплюєве, с. Микитівка, с. Никитское, с. Об'єднане, с. Окоп, с. Октябрщина, с. Оліна, с. Орлів Яр, с. Орловка, с. Палащенкове, с. Паліївка, с. Папірня, п. Привокзальне, с. Прудище, с. Житнє, с. Родіоновка, с. Різдвяне, с. Романькове, с. Ростов, с. Руденка, смт Свеса, с. Скобичівське, с. Клин, с. Степанівка, с. Степове, с. Туранівка, с. Усок, с. Феофілівка, с. Чижикове, с. Чуйківка, с. Шатрище, с. Шевченкове